استفاده از ادوات کشاورزی شخم زن به عنوان تانک در مناطق جنگی

تجهیزات کار شامل دستگاه‌هایی برای بکسل کردن ماشین‌های کشاورزی و ماشین‌های دیگر است. ماشین های آویزان روی تراکتور (ماشین های نصب شده)؛ تجهیزات هیدرولیک و سایر تجهیزات برای کنترل ماشین های سوار شده و دنباله دار.

سازوکارما با کمک آن می توانید تمام (هنگام کار در حالت ثابت) یا بخشی از قدرت موتور تراکتور و ادوات کشاورزی شخم زن را به قسمت های کار دستگاهی که تراکتور با آن جمع می شود – قرقره های محرک ، PTO و غیره منتقل کنید.

روی هر یک از آنها در دایره‌ای به قطر 80 میلی‌متر، سوراخ‌های نصب رزوه‌ای به طور یکسان ایجاد می‌شود، همزمان در سوراخ‌های نصب اطراف لبه طرف دیسک، به طور محکم با شش پیچ در یک طرف و شش پیچ در طرف دیگر دیسک در هر طرف، شش بخش چاک دهنده سوزنی چاقو با همان طرح و اندازه، و هر بخش از چاک دهنده های سوزنی چاقو شامل یک گیره است.

در آن از سمت صفحه داخلی، شش برابر است شیارهای کور نصب شده محکم به شکل مستطیل و در انتهای داخلی هر شیار یک قسمت ثابت گرد وجود دارد که به آرامی به شیار مستطیلی متصل می شود و فرورفتگی های شیار و قسمت ثابت دارای عمق یکسان هستند. و یک واشر پلی اورتان نازک با ضخامت 1 در کف هر شیار.

محصولات کشاورزی

1.5 میلی متر برای اطمینان از اتصال مطمئن گذاشته می شود و در شیارها با انتهای اتصال به ترتیب از طریق یک سه چاقوی کار و سه سوزن نصب می شود.

با امکان تبادل آنها، و مراکز ثابت کننده قطعات گرد چاقوها و سوزن ها در امتداد یک دایره با قطر 364 میلی متر قرار دارند، در حالی که بخش های مونتاژ شده دارای همان ابعاد قطر داخلی انتهایی هستند 260 میلی متر و بیرونی.

قطر – 460 میلی متر، در حالی که گیره مونتاژ شده با سوزن، چاقو و واشر با استفاده از 9 پیچ و دو پین با امکان کارکرد ابزار در شرایط ارتعاشی و در درب در امتداد شعاع بیرونی برای کل به روکش محکم می شود.

ضخامت به طور مساوی از دویست پخ‌هایی ساخته می‌شوند که لبه برش تیز را تشکیل می‌دهند، تقریباً به قطر دیسک، و یک قسمت برش اضافی را در ابزار تشکیل می‌دهند، علاوه بر این، چاقوها و سوزن‌ها ترجیحاً از چوب گرد فولادی با آهنگری داغ و مهر زنی ساخته می‌شوند.

و انتهای کار چاقوها و سوزن های بیرون زده از نگهدارنده 160 میلی متر از محور عمودی به سمت بیرون دیسک با زاویه 8 درجه و از یکدیگر در زاویه 16 درجه و در جهت خم شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.