انفجار انواع لامپ شمعی led می تواند باعث مسمومیت افراد شود

این اندازه گیری که بر حسب Lumens/Watt (Lm/W) بیان می شود، اگرچه برای عموم علاقه چندانی ندارد و به ندرت نشان داده می شود، امکان برقراری رابطه بین شار نوری و مصرف الکتریکی را فراهم می کند.

از انجام تقسیم بندی خود لذت ببرید و بازده الکتریکی لامپ شما را در مقایسه با انواع لامپ شمعی led دیگر به شما می دهد.

این مقدار که بر حسب درجه کلوین (°K) بیان می شود، سایه رنگ سفید لامپ ال ای دی شما را به شما می دهد. آنها به طور کلی در 4 سایه طبقه بندی می شوند:

2200 درجه کلوین سفید بسیار گرم (Very Warm White) برای رنگ فضایی قدیمی.

3000 درجه کلوین سفید گرم (یا سفید گرم) برای رنگ کمی زرد (استاندارد داخلی).

سفید خنثی 4000 درجه کلوین (یا سفید خنثی) برای رنگ نور روز.

6000 درجه کلوین سفید سرد (یا سفید سرد) برای رنگ سفید شدید (برای مسکن توصیه نمی شود).

لامپ

برای یک لامپ LED روشنایی سفید وجود ندارد، طول موج، که نماد یونانی آن λ (لامبدا) است، نشان دهنده رنگ لامپ های LED رنگی (سبز، زرد، آبی، قرمز و غیره) است. هر رنگ لامپ LED یا رنگین کمان مربوط به طول موج متفاوتی است که بر حسب نانومتر بیان می شود.

این شاخص که می تواند از 0 تا 100 متغیر باشد، امکان تعریف توانایی نور ساطع شده توسط یک لامپ LED را برای ارائه رنگ اشیایی که روشن می کند به عنوان رنگ واقعی آنها با نور روز به عنوان مرجع تعریف می کند. برای رندر رنگ (CRI=100). برای یک لامپ با کیفیت این شاخص باید بیشتر از 80 باشد.

این یک مقدار 3 رقمی است که هم CRI و هم دمای رنگ یک لامپ LED را شامل می شود. برای مثال 827 مربوط به IRC=80 و °K=2700 است

برای تعریف جهت یا انتشار نور در فضا استفاده می شود. هرچه زاویه کوچکتر باشد، پرتو نور در جهت معین (<45 درجه) جهت دهی و شدت بیشتری خواهد داشت. هر چه زاویه پراکندگی بیشتر باشد (100 درجه تا 300 درجه)، لامپ LED به طور یکنواخت یک اتاق را روشن می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.