بازار فروش نوار تیپ درزگیر

شاید برای اولین بار است که نام نوار تیپ درزگیر را میشنوید و با کاربردهای آن زیاد آشنا نیستید. از این نوارها برای پوشش استفاده میشود از جمله پوشاندن لوله ها، مخازن و کانالها. این نوارها دو دسته هستند هر دو خود چسب دار هستند یا ساده هستند و یا نخ دار. با اینکه بسته به کاربرد آنها می توانند در اندازه و ابعاد مختلف ساخته شوند اما اندازه استاندارد آنها به عرض ۵ سانتی متر و به ضخامت ۳ الی ۵ سانتی متر است. در ادامه برای خرید آسانتر و به صرفه تر شما را راهنمایی خواهیم کرد.

بازار فروش نوار تیپ درزگیر

نوار تیپ درزگیر مرغوب چه مشخصه هایی دارد؟

نوار تیپ درزگیر مرغوب چه مشخصه هایی دارد؟ نوار تیپ یک نوع کناف پوششی است. معمولا قبل از رنگ آمیزی سطوحی مانند کانالها و لوله های عایق و… ابتدا درزگیری کرده و سطح آنرا میپوشانند. اگر از این نوارها ابتدا استفاده نشود درزها و ترکها و بقیه عیوب سطحی باقی میماند و رنگ آمیزی موفق نمیشود. 

حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که نوار تیپ درزگیر مرغوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ 

نوار تیپ مرغوب باید مناسب برای استفاده روی درزها و شکاف روی دیوار باشد، خاصیت تقویت کنندگی برای دور لوله ها، تقویت و مسلح کردن گچ برای استحکام بالاتر، تعمیر ترک تیرآهن، برای مونتاژ پانل گچی مناسبند، خوردگی زیر عایق ایجاد نمیکند، در برابر نفوذ بخار آب مقاوم، ضریب هدایت گرمایی آن پایین است، در برابر فشار و کشش هم مقاومت دارد، چسبندگی و استحکام بالایی نیز دارد. 

شرکت پخش نوار تیپ درزگیر

شرکت پخش نوار تیپ درزگیر نوار تیپ درزگیر را برای مسطح کردن و درزگیری استفاده میکنند. این نوار را افراد غیر متخصص هم میتوانند انجام دهند. اصول استفاده از آن نوارها معمولا روی بسته بندی و دستورالعمل داخل آنها نوشته میشود. مسئله ای که اهمیت دارد این است که نوار تیپی که تهیه میکنیم کیفیت خوبی داشته باشد که هم از بروز خسارات بعدی جلوگیری شود و هم منجر به کار و هزینه اضافی نشود. 

نوار تیپ های موجود در بازار از برندهای مختلف ایرانی و خارجی هستند که کیفیت ها و قیمت های گوناگونی دارند. همیشه قیمت بالاتر نشان دهنده کیفیت بهتر نیست. تیم فروش و پخش شرکت ما تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده اند. ما برندها و محصولات گوناگون را بررسی کرده و لیستی از با کیفیت ترین نوار تیپ های درزگیری که در کشور تولید میشود یا وارداتی است را انتخاب میکنیم و برای خرید به شما پیشنهاد میدهیم. بسته به اینکه برای چه کاری و روی چه سطحی قرار است از این نوارها استفاده کنید و همینطور ابعاد و اندازه مورد نظر شما، مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد و مناسب ترین نوار درزگیر را به شما معرفی خواهند کرد. در مورد هزینه خودتان اگر قیمت نوارهایی را که از واحد فروش شرکت ما تهیه میکنید را با قیمت نوارهای سطح بازار مقایسه کنید درخواهید یافت که با حذف هزینه های اضافی، از این راه خرید اقتصادی واحد باصرفه تری خواهید داشت. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.