بازار فروش نوار تیپ

بازار فروش نوار تیپ بسیار رونق گرفته است. امروزه با پیشرفت بشر در تمام زمینه ها، نوارآبیاری با فشار کم  (قطره ای)  به کمک کشاورزی آمده است. کشاورزان با این وسیله می توانند آب مورد نیاز محصول را بصورت متمرکز در نزدیکی گیاه تأمین کرده، و با مصرف آب کمتر محصول بیشتری تولید کنند.

نوار تیپ یکی از تجهیزات پر استفاده در کشاورزی صنعتی بوده، نوار های تیپ  از جنس  پلی اتیلن ساخته می شوند. و دارای ویژگی های بسیار مفید و کاربردی ای است، که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 

 

با ویژگی های نوار تیپ آشنا شویم

با ویژگی های نوار تیپ آشنا شویم
نوار تیپ

نصب کردن و جمع کردن این نوار ها بسیار آسان بوده، و به دلیل وزن کم حمل ان ها نیز بسیار راحت انجام می شود.

این نوار ها دارای طرح های  زیگزاگی  شکل هستند، که این خصوصیت آن ها را در برابر  تجمع رسوبات معدنی  و  جلبک ها  بسیار مقاوم می کند.

به دلیل این که این نوار ها آب را یکسان به همه ی گیاهان می رسانند، می توان از آن ها برای  کود دهی  و سم پاشی  نیز استفاده کرد. با این کار هم کیفیت محصولات بالا می رود و هم  ازدیاد  آن دو یا چند برابر می شود. و از  کود،  آب  و  سم  کمتری استفاده می شود، این امر باعث کاهش چشم گیر هزینه ها می شود.

با روی کار آمدن  نوار تیپ  و حذف روش  آب رسانی از طریق جوی،  علف هرز  بسیار کمتری در زمین سبز می شود. کیفیت محصول بالا تر می رود خاک بهتر تهویه می شود، و از هدر رفت آب به شکل چشمگیری جلو گیری می شود.

از دیگر ویژگی های  نوار تیپ  می توان به این اشاره کرد که اگر زمین هر چقدر هم دارای  پستی و بلندی  باشد،  یا اگر منطقه کشت شده باد خیز باشد،  آب به صورت کاملا یکنواخت بین گیاهان پخش می شود، و محصول به دلایل گفته شده در بالا خراب نمی شود.

 مواد تشکیل دهنده که در آن ها بکار رفته باعث  مقاومت  بسیار بالای آن ها در برابر  نور خورشید،  گرم و سرد شدن هوا،  و پوسیدگی  شده است.

این نوع نوار ها در  متراژ ها  و ضخامت  های مختلف ساخته می شوند، و حتی اگر ضخامت کمی داشته باشند باز هم داری مقاومت بالایی هستند، از دیگر ویژگی های  نوار های تیپ  می توان به  انعطاف پذیری  بالای آن ها اشاره کرد.

مرکز فروش نوار تیپ

نمایندگی فروش نوار تیپ شهرکرد

فروش نوار تیپ: برای خرید می توانید به سایت این شرکت به ادرس www.asonavartape.com مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.