بازرگانی فروش نوار تیپ بزرگ

نوار تیپ بزرگ یکی از وسیله های لازم برای آبیاری قطره ای در کشاورزی می باشد.

نخستین بار این نوع نوار تیپ در ایالات متحده توسط یک کشاورز استفاده شد. این نوع نوار بیشتر برای کشت های ردیفی مورد استفاده قرار می گیرد.

بازرگانی فروش نوار تیپ بزرگ

مشخصات فنی نوار تیپ بزرگ

مشخصات فنی نوار تیپ بزرگ شما می توانید برای شیرآلات آبیاری گیاهانی مانند فلفل، خیار، گوجه فرنگی، کاهو، سیب زمینی، گل کلم، کلم و پنبه از این نوع نوار تیپ استفاده کنید. این نوارها به صورت مسطح هستند و از ضخامت کمی برخوردار هستند. این نوارها به گونه ای هستند که شما به هنگام راه رفتن در زمین کشاورزی می توانید آنها را تشخیص دهید و این ویژگی مانع از افتادن شما می شود.

وقتی که شما می خواهید آبیاری به مزارع را آغاز کنید، این نوارها به حالت استوانه ای شکل می شوند اما پس از اتمام کار دوباره به حالت اولیه بر می گردند. طول این نوارها معمولا در حدود ۲۵۰۰ متر می باشد و قطر آنها در حدود ۱۷ میلی متر است. یکی دیگر از مشخصات این نوارهای تیپ این است که از جنس پلی اتیلن می باشند.

یکی از روش های مردن در آبیاری سیستم آبیاری هیدروپونیک می باشد که موجب کاهش هزینه های آبیاری می شود.

این لوله بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند به این دلیل است که وقتی آنها را تهیه می کنید به صورت کلاف پیچیده شدند. ویژگی و مشخصات این نوع از نوارهای تیپ بسیار زیاد است. شما می توانید برای جلوگیری و کاهش اتلاف آب این نوارها را خریداری کنید.

توسعه تجارت نوار تیپ بزرگ

توسعه تجارت نوار تیپ بزرگ این نوع نوار تیپ بزرگ در حدود چند سال پیش در میان کشاورزان بسیار محبوب شدند، و به گونه ای کار آنها را راحت تر کردند. این نوارها می توانند میزان هدر رفت آب را تا حدود ۵۰ درصد کاهش بدهند. از طرف دیگر، با استفاده از این نوارها آبیاری به گیاهان راحت تر شده است و در زمان کمتری این کار انجام می شود.

در این آبیاری قطره ای با استفاده از این نوارها آب به میزان کافی به هر گیاه می رسد. در حالی که در زمان های گذشته ممکن است به یک گیاه آب بیشتری برسد که این موجب خراب شدن گیاه و از بین رفتن محصول می شد.

با مراجعه به مغازه های که لوازم کشاورزی را می فروشند می توانید نوار تیپ بزرگ و دستگاه تایمر آبیاری قطره ای را خریداری کنید.

این نوارها دارای مزیت بسیار زیادی هستند که شما از خرید این نوار به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد. این مراکز در بسیاری از نقاط شهر وجود دارند که شما می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت این نوار را  برای خود تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.