با مصرف شکلات کیت کت صورتی هرگز بیمار نمی شوید

شکلات کیت کت صورتی بزرگترین کشف در صنعت شکلات در 80 سال گذشته است. در روسیه، توسعه غیرمعمول شکلات‌های اروپایی اولین کسی بود که نام تجاری کیت کت را معرفی کرد.

آزمایش‌ها و نوآوری‌ها یکی از قدرتمندترین روندهای غذایی سال‌های اخیر است. فرمول شکلات صورتی توسط شکلات‌سازان سوئیسی Barry Callebaut کشف شد، که بیش از یک دهه است که روی فرآیندی نوآورانه کار می‌کنند تا علاوه بر انواع سنتی تیره، شیری و سفید، نوع جدید و چهارمی از شکلات را ایجاد کنند.

کیت کت، یکی از برندهای پیشرو شیرینی پزی نستله، ترکیبی منحصر به فرد از میراث و نوآوری دارد. شکلات صورتی با ویفر ترد KitKat Ruby تقریباً همزمان با ژاپن، کره و اروپا در بازار روسیه ظاهر شد.

ویژگی اصلی کیت کت یاقوت این است که دسته گل غنی آن با نت های میوه ای و توت روشن و رنگ صورتی غیر معمول بدون رنگ و طعم به دست می آید.

شکلات

یک رنگ صورتی مشخص توسط دانه های کاکائو از نوع خاصی به آن داده می شود که حاوی مواد خاصی است که توسط تولید کنندگان سوئیسی کشف شده است.

شکلات صورتی از دانه‌های کاکائو انتخاب شده مخصوصی تهیه می‌شود که در مناطق عمده کشت کاکائو از جمله ساحل عاج، اکوادور و برزیل یافت می‌شود.

کارشناسان با استفاده از انواع شناخته شده کاکائو مشخص کرده اند که برخی از این دانه ها حاوی مواد لازم برای به دست آوردن رنگ و طعم یاقوت هستند.

آنها آزمایشی را برای تشخیص این مواد در دانه های کاکائو ایجاد کردند و فرآیند تولید خود را برای نشان دادن خواص مشخصه شکلات روبی و حفظ رنگ صورتی خاص از طریق روش های نوآورانه تولید توسعه دادند.

کیت کت یاقوت در هامبورگ آلمان با استفاده از دانه های کاکائو دارای گواهی UTZ ​​تولید می شود.

تیره، شیری، سفید و اکنون صورتی: شکلات صورتی واقعی KitKat Ruby در حال حاضر در روسیه است. شکلات معروف ویفری ترد تجربه طعم جدیدی را ارائه می دهد: طعم شکلات صورتی یاقوتی متفاوت از شکلات تیره، شیری و سفیدی است که ما به آن عادت کرده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.