برترین فروشندگان نوار تیپ خارجی

نوار تیپ خارجی یکی از انواع نمونه هایی می باشد که در ایران دارای طرفداران زیادی است و به عنوان نوارهای آبیاری و آبپاش آبیاری تحت فشار نیز آنها را می شناسند، به این شکل که کافی است فشار آب را کنترل کنیم تا این نوارها بدون نیاز به مصرف انرژی خاصی تنها با نیروی فشار آب، آبیاری گیاهان را به صورت صحیح، پربازده و با صرف کمترین آب انجام دهند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اگر شما نیز یکی از کشاورزان محترم این سرزمین هستید، می توانید با دریافت مشاوره های اصولی و درست انواع این نمونه ها را سفارش دهید.

برترین فروشندگان نوار تیپ خارجی

معاملات تجاری نوار تیپ خارجی

معاملات تجاری نوار تیپ خارجی کارایی نوار تیپ در ایران و در کشورهای دیگر صرفا آبیاری گیاهان می باشد، علت این مسئله نیز واضح است، آنان به کمک فشار آب کار می کنند و می توانند از طریق درزها و منافذی که در خود دارند فعالیت آبیاری گیاهان را به سهولت انجام دهند.
شاید تصور شما از لفظ درز و منفذ این باشد که تولیدکنندگان گروهی از این شکاف ها را در این نوارها ایجاد کرده اند تا افراد به راحتی بتوانند از آبیاری روزانه گیاهان خلاص شوند.

 • بیشتر بخوانید: لوازم آبیاری
  اما مسئله این نیست، برای طراحی این درزها و قطره چکان ها که اغلب به عنوان منفذ از آنها یاد می کنیم، طراحان حرفه ای ابتدا آمده اند و مسائل مختلفی را بررسی کرده اند تا در نهایت به این رسیده اند که باید این منافذ را در فاصله چند سانتی متری نسبت به هم قرار دهند تا گیاهان به خوبی سیراب شوند و نیازهای گیاهان برطرف شود.
 • بیشتر بخوانید: شیرآلات آبیاری
  این نوار تیپ ها امروزه تجارتی داغ دارند که به خارج از مرزهای ایران نیز کشیده شده است، به گونه ای که می توانیم این را ببینیم که بسیاری از کشورها انواع این نوار تیپ های مورد نیاز خود را از ایران راهی کشورهای خود کرده اند و از آنها بهره می برند.
  تولیدکنندگان ایرانی نیز نمایندگان شرکت های خود را در کشورهای مختلف گماشته اند تا افراد در کشورهای دیگر بتوانند خدمات پس از فروش و خرید خود را از مراکز معتبری انجام دهند.
  توجه داشته باشید که صادرات انواع رایزر آبیاری در ایران سبب شده است که ما بتوانیم گام بزرگی در جهت پیشرفت های اقتصادی صنعت کشاورزی خود برداریم و از طرفی سعی کنیم که بقیه محصولات تولیدی در این عرصه را نیز صادراتی کنیم و در بهترین رده های کیفی آنها را تولید کنیم.
  البته این بدان معنا نیست که تصور کنید این دسته از نوار تیپ های صادراتی تنها برای صادر شدن تولید می شوند، خیر! بلکه ما در تلاش هستیم که همه کشاورزان ایرانی را با این محصول آشنا کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.