تلویزیون سامسونگ بندر گناوه می تواند باعث ورشکستگی یک کشور شود

سوکت(های) HDMI این سوکت ها امکان اتصال دیجیتال بین تلویزیون سامسونگ بندر گناوه و سایر تجهیزات مانند پخش کننده های DVD یا Blu-ray، رمزگشای TNT یا تلویزیون برای کانال های رمزگذاری شده مانند OCS یا Canal +، رایانه یا کنسول بازی ویدیویی را فراهم می کنند.

بهتر است یک تلویزیون با چندین سوکت HDMI انتخاب کنید، سه سوکت خوب به نظر می رسد، تجهیزات با 4 پورت پیدا می شود، اما نه فراتر از 11،12.

برخی از سوکت های HDMI استانداردهای HDMI ARC (کانال بازگشت صدا) برای انتقال صدا بین تلویزیون و تقویت کننده یا نوار صدا یا بلندگوی HDMI هستند.

جک هدفون. سوکت جک یا سوکت هدفون سال‌هاست که در اکثر تلویزیون‌ها وجود دارد. این به شما امکان می دهد هدفون های جداگانه را برای گوش دادن به یک برنامه بدون مزاحمت برای افراد دیگر متصل کنید. به صورت مونو یا استریو موجود است.

تلویزیون

خروجی صدای دیجیتال کواکسیال به شما امکان می دهد تلویزیون را به یک سیستم صوتی مانند آمپلی فایر یا سینمای خانگی متصل کنید. سیگنال ها را با فرمت DTS و Dolby_Digital13 ارسال می کند.

خروجی صوتی نوری که toslink نیز نامیده می شود. نهایی برای اتصال تلویزیون به یک مجموعه صوتی مانند دستگاه سینمای خانگی. برای محافظت از آن در برابر گرد و غبار، مضر در هنگام اتصال، توسط یک کلاه محافظت می شود.

کانکتور RCA کانکتور RCA یا cinch یک کانکتور کواکسیال اقتصادی است که برای اتصال آنالوگ دستگاه های الکترونیکی مصرفی در نظر گرفته شده است که توسط شرکت رادیویی آمریکا در اواسط قرن بیستم پیشنهاد شد و از آن زمان به طور گسترده در زمینه صوتی/تصویری در چندین نوع سازگار توزیع شده است.

در مونوفونی (مورد استثنایی)، سفید، در استریوفونی، سفید برای چپ، قرمز برای راست است.

اولین قدم این است که مکان آن را در اتاق مشخص کنید. چه اتاق نشیمن و چه اتاق خواب، ابتدا باید فضای موجود را اندازه گیری کنید تا به درستی آن را قرار دهید. کیفیت تلویزیون های 4K قوانین آینده نگری را در مقایسه با تلویزیون های HD تغییر می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.