تولید اسکلت خام مبلمان در اروپا ممنوع شد

در صورت استفاده از چوب مخروط در ساخت اسکلت خام مبلمان به ضخامت الوار دقت کنید. باید اعتماد به نفس را به شما القا کند (حداقل 40 میلی متر در سمت یاتاقان).

به وجود گره ها توجه کنید. قطر آنها نباید بیشتر از 2 سانتی متر باشد و تعداد آنها زیاد نباشد (گره ها استحکام چوب را ضعیف می کنند). تعداد گره ها و اندازه آنها تعیین کننده نوع چوب است.

برای تعیین متریال قاب، صندلی را بالا بیاورید (مکان مبل ممکن است مکانیزم تغییر شکلی داشته باشد که آن را به میزان قابل توجهی سنگین‌تر می‌کند).

اگر موفق شدید، قاب از تخته سه لا یا چوب طبیعی ساخته شده است. مبلمان با قاب نئوپان، شما بلافاصله وزن را احساس خواهید کرد.

و اگر جعبه ای برای کتانی نیز در مبل وجود داشته باشد … جابجایی چنین مبلمان برای شما بسیار دشوار خواهد بود و به سادگی نمی توانید آن را بلند کنید (بدون کمک دوستان و اقوام).

اسکلت

اجزای اصلی هر مبل تختخواب هایی با سیستم تبدیل هستند:

  • قاب (می تواند فلزی، چوبی یا حتی پلی استایرن باشد)
  • کفپوش نرم
  • پوشش سطح
  • اکنون به بررسی هر یک از این اجزا می پردازیم.

مبلمان روی یک قاب فلزی مبل هایی بر اساس یک قاب فلزی ساخته شده از یک لوله مستطیل شکل که روی آن فنرهای زیگزاگ نصب شده است یا لاتوفلکس (کمی بعد در مورد آنها می مانیم و صحبت می کنیم) یا یک کوره فلزی.

قاعده، قاب فلزی با مکانیزم تبدیل ترکیب شده است (ما همچنین در مورد مکانیسم ها به طور جداگانه صحبت خواهیم کرد)، متأسفانه، این نقطه ضعف آنها است، زیرا هیچ راهی برای انجام تعمیرات وجود ندارد در صورت خرابی مکانیسم تعویض می شود.

مبلمان روی یک قاب فلزی به طور قابل توجهی از نظر جرم متفاوت است سبک است، ساختارهای قاب در معرض تغییر شکل نیستند (مگر اینکه، البته، تلاش ها و بارهایی را انجام دهید که این مبلمان برای آنها طراحی نشده است.

اگر از نظر هماهنگی متمایز نباشید، پس این مبلمان برای شما مناسب نیست). همچنین اسکلت فلزی تمام شده با مکانیزم، هزینه محصول نهایی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.