تولید سرامیک کف فتوحی که شب ها از خودش نور ساطع می کند

صنایع دستی مرتبط با تولیدات هنری و دنیای طراحی لحظه ای از قدردانی را تجربه می کند. کار سرامیک کف فتوحی کاری است که حتی در دوران ماقبل تاریخ متولد شده است.

هنر سرامیک سیسیلی یکی از برجسته ترین و باستانی ترین هنرهاست. گهواره مدیترانه شاهد جمع آوری بی شماری از مصنوعات سرامیکی از دوران گذشته است.

فرهنگ سرامیک که احتمالاً در شرق متولد شده است، در هزاره ششم قبل از میلاد گسترش یافت. در جنوب ایتالیا و سیسیل، ادامه به سمت جنوب اسپانیا و پرتغال.

سیسیل همیشه شخصیت شخصی خود را در تولید سرامیک بیان کرده است. از جمله مراکز تولید سرامیک می توان به Santo Stefano di Camastra در استان مسینا، Caltagirone در استان Catania، Sciacca و Sambuca di Sicilia در استان Agrigento اشاره کرد. سنت سرامیک در تجربه ای که توسط صنعتگرانی که در این مراکز کار می کنند حفظ شده است.

سرامیک

کیفیت فرآیند تولید صنایع دستی سرامیک در سیسیل با انتخاب دقیق بهترین خاک رس، که به دقت با حذف سنگ ها و سایر ناخالصی ها تصفیه شده است، تضمین می شود.

ارزش و کیفیت سرامیک سیسیلی در مهارت صنعتگر در شکل دادن به خاک رس بر روی ماشین تراش یا با دست است.

در تولید سرامیک های دست ساز سیسیلی، کل فرآیند کاملاً با دست انجام می شود. شکل دهی، آهسته خشک شدن، پختن، لعاب کاری، رنگ آمیزی: فرآیند تولیدی که نیاز به زمان و تلاش دارد.

کیفیت کار سرامیک از استادی و ویژگی های خوب گل نشات می گیرد. در این فرآیند دستی، خاک رس مورد استفاده برای محصولات آتش نشانی از خاک رس برای مصارف معمولی متمایز می شود.

حفاظت از نام مبدا تولیدات سرامیک هنری و سنتی به منظور دفاع و حفظ ویژگی های فنی و تولیدی آنها با الصاق برند «سرامیک هنری و سنتی» با رعایت مقررات انضباطی انجام می شود.

نوع مورد تایید شورای ملی سرامیک موضوع ماده 4. حفاظت از سایر تولیدات سرامیک که با رعایت مشخصات خاص مصوب شورای ملی سرامیک انجام می شود با الصاق علامت «سرامیک مرغوب» انجام می شود. .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.