تولید پودر لباسشویی تیاگل در تمامی کشور ها متوقف شد

در روسیه در سال 2010 تقریباً 1 میلیون تن پودر لباسشویی تیاگل تولید شد. یک چهارم این حجم به قزاقستان، اوکراین و بلاروس صادر شد. صادرات پودرهای لباسشویی از واردات بیشتر است.

مصرف پودر توسط روس ها کمتر از 6 کیلوگرم به ازای هر نفر است. سهم پودرهای لباسشویی اتوماتیک در بازار از سهم پودرهای لباسشویی دستی بیشتر است و به طور مداوم در حال افزایش است: طبق گزارش AC Nielsen، در سال 2007 سهم پودرهای لباسشویی اتوماتیک حدود 70٪ و در پایان سال 2010 – بیش از 80٪ بود.

سهم پودرهای لباسشویی (به گفته AS Nielsen) تولید شده توسط سه شرکت بزرگ (پروکتر اند گمبل، هنکل و نفیس) در سال های گذشته از 80 درصد بازار روسیه فراتر رفته است.

برای 2008-2009 سهم نفیس دو برابر شد، تا سال 2010 به 10 درصد نزدیک شد و در طول سال 2010 در این سطح باقی ماند. سهم P&G در این مدت به 47 درصد کاهش یافت، در حالی که هنکل 28 درصد را در اختیار دارد.

شوینده

دومین گروه بزرگ شامل Aist، Nevskaya Kosmetika، Reckitt Benckiser و Cussons است در ابتدای سال 2011، سهم کل پودرهای لباسشویی این شرکت ها کمتر از 10٪ از بازار روسیه بود.

از سال 2010، سهم مواد شوینده لباسشویی در بازار مواد شوینده لباسشویی در روسیه رو به کاهش است، زیرا ژل های لباسشویی که برق کمتری مصرف می کنند و نیازی به گنجاندن نمک بالاست ندارند، رو به افزایش است.

در فروشگاه اینترنتی می توانید پودر لباسشویی مارک های معروف را از بهترین تولید کنندگان روسی و خارجی خریداری کنید.

ما انتخاب زیادی را ارائه می دهیم پودرهای ضد حساسیت برای شستن لباس های کودکان، Aistenok، Dosenka، و همچنین Gloss، Index، Time، Seagull، Pemos، BiMax، Sarma،، Pemos، Sort، Biolan برای و در اینجا مواد شوینده غلیظ Clean & White و بهترین پودرهای لباسشویی را خواهید یافت

2 در 1 با، سفید کننده، با اثر ضد باکتری، با لکه بر، جهانی، برای و، اقلام ساخته شده از پارچه های ظریف، پشم، ابریشم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.