ثبت فروش نوار تیپ ذرت در بازار امروز

نوار تیپ ذرت که به شکل های مختلف از جمله بغل دوخت و… کاربردی مهم و گسترده در زمینه تولید ذرت دارد.به طور کلی از مهمترین مزیت های روش آبیاری قطره ای نواری می توان به صرفه جویی در مصرف آب، انرژی ،کود، سموم،کاهش هزینه ها و جلوگیری از فرسایش خاک ،افزایش عملکرد و کیفیت چشمگیر محصولات اشاره کرد.

ثبت فروش نوار تیپ ذرت در بازار امروز

کاربرد ویژه نوار تیپ ذرت

کاربرد ویژه نوار تیپ ذرتاکثر مردم قبلا از لوله های پلاک دار قطره ای برای تولید محصولات به شکل های ردیفی استفاده می کردند که هزینه های بالاتری هم داشتند و برای کشتهایی که به شکل فصلی و ردیفی بودند،  خیلی رضایت بخش نبودند. این موضوع دلیلی شد تا بسیاری از کشاورزان ترجیح دادند تا از روش های معمولی و قدیمی آبیاری سطحی استفاده کنند. همچنین از نوار تیپ ذرت قطره ای حتی در گلخانه ها هم می توان استفاده کرد.

روش آبیاری قطره ای تیپ انجام آبیاری در هر زمانی از شبانه روز و در همه شرایط آب و هوایی را امکان پذیر می کند،روش آبیاری نوار تیپ به دلیل کاهش هدر رفتن آب از طریق تبخیر ، از روش های بسیار جذاب جهت بالا بردن بازدهی تا حد زیادی در مزرعه کشاورزی می باشد. نوار تیپ ذرت با توجه به نیاز بالای برخی محصولات کشاورزی از جمله ذرت به آب قطعا یکی از بهترین و مناسبترین گزینه ها برای ایجاد یک سیستم آبیاری قطره ای به صرفه برای کشاورزان است.از مهمترین مزایای آبیاری قطره ای و استفاده از نوار تیپ ذرت تهویه مناسب خاک و ایجاد نشدن سله و رواناب، کنترل دقیق رطوبت مزرعه و مقدار مصرف آب، کود و سموم و همچنین نصب و جمع آوری سریع و آسان است.

وضعیت فروش نوار تیپ ذرت در بازار جهانی

وضعیت فروش نوار تیپ ذرت در بازار جهانیبه علت کاربرد های فراوان و سهولت در استفاده از نوار تیپ ذرت،تقاضا در این زمینه بسیار زیاد است. به شکلی که شرکتها و کارخانه های زیادی که در زمینه مواد پلی اتیلن فعالیت می کنند به تولید این محصول روی آورده اند. و می توان گفت کشور ما در زمینه تولید انواع نوار تیپ به خودکفایی رسیده است.هزینه انجام آبیاری به شکل نوار تیپ بغل دوخت و سایر نوار تیپ های ذرت و تغییر سیستم از روش غرقابی به سیستم نوار تیپ قطره ای به علت مصرف بسیار کم آب و بازدهی بالا بسیار به صرفه تر از سیستم های بارانی و غرقابی است. از این رو بسیاری از شرکتها و سایتها اقدام به فروش نوار تیپ ذرت به شکل های اینترنتی و… می کنند، به طوری که هر کس به راحتی می تواند با جست و جوی این محصول آن را با قیمت مناسب و به هر مقدار تهیه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.