جایگزین کردن نایلون شیرینگ روده ای به جای بخشی از روده ی یک بیمار مبتلا به سرطان

یک شرکت به نام Formosa Plastics، در تلاش است تا یک کارخانه پتروشیمی بزرگ آلاینده در لوئیزیانا بسازد که به جامعه سیاه پوست آسیب برساند، تالاب ها را تخریب کند و بحران آلودگی پلاستیک را عمیق تر کند.

طوماری را امضا کنید و از رئیس جمهور بایدن بخواهید مجوز فدرال Formosa Plastics را که در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده و توسط سپاه مهندسین ارتش در حال ارزیابی مجدد است، لغو کند.

پرزیدنت بایدن می تواند با اقدامات اجرایی به سرعت به بحران آلودگی نایلون شیرینگ روده ای رسیدگی کند. از او بخواهید که برای سلامتی، آب و هوا و حیات وحش ما در مورد پلاستیک ها اقدامی جسورانه انجام دهد.

دستورالعمل کیسه‌های پلاستیکی (دستورالعمل (EU) 2015/720) اصلاحیه‌ای به دستورالعمل بسته‌بندی و زباله‌های بسته‌بندی (94/62/EC) است و برای مقابله با مصرف ناپایدار و استفاده از کیسه‌های حامل پلاستیکی سبک وزن (یعنی حامل پلاستیکی) به تصویب رسید.

نایلون

کیسه هایی با ضخامت دیواره زیر 50 میکرون)، که یکی از ده کالای پر زباله در اروپا هستند. کیسه های پلاستیکی سبک وزن اغلب فقط یک بار استفاده می شوند، اما قرن ها طول می کشد تا در محیط طبیعی به طور کامل تخریب شوند.

قبل از این اتفاق، آنها اغلب توسط حیوانات خشکی یا دریایی بلعیده می شوند یا به میکروپلاستیک ها تجزیه می شوند. در هر صورت، آنها در زنجیره غذایی انسان و حیوان قرار می گیرند.

این دستورالعمل از کشورهای عضو می‌خواهد اقداماتی مانند اهداف کاهش ملی و/یا ابزارهای اقتصادی (مانند کارمزدها، مالیات‌ها) و محدودیت‌های بازاریابی (ممنوعیت) را انجام دهند، مشروط بر اینکه این موارد متناسب و بدون تبعیض باشد. اقدامات اتخاذ شده توسط کشورهای عضو شامل یکی یا هر دو مورد زیر است:

اتخاذ تدابیری که تضمین می‌کند سطح مصرف سالانه از 90 کیسه پلاستیکی سبک وزن برای هر نفر تا 31 دسامبر 2019 و از 40 کیسه پلاستیکی سبک وزن برای هر نفر تا 31 دسامبر 2025 تجاوز نمی‌کند، یا از اهداف معادل تعیین شده در وزن و/یا تجاوز نمی‌کند.

اتخاذ ابزارهایی که تضمین می کند تا 31 دسامبر 2018، کیسه های حامل پلاستیکی سبک وزن به صورت رایگان در محل فروش کالاها یا محصولات ارائه نمی شوند، مگر اینکه ابزارهای به همان اندازه مؤثر اجرا شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.