خرید عمده نوار تیپ رولی

نوار تیپ رولی از جمله ابزارهایی که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. نوار تیپ که به عنوان نوار آبیاری هم شناخته شده است. همان طور که از نامش پیداست برای آبیاری قطره ای کشت های ردیفی و فصلی مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به قیمت مناسب و به صرفه ای که دارد استفاده از نوار تیپ در بین کشاورزان محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. بر همین اساس فروش و صادرات آن طرفداران بسیار زیادی به خصوص در ایران پیدا کرده است.

در ادامه مطلب به معرفی کاربرد نوار تیپ می پردازیم .

خرید عمده نوار تیپ رولی

نوار تیپ رولی در چه مصارفی کاربرد دارد؟

نوار تیپ رولی در چه مصارفی کاربرد دارد؟

همان طور که ذکر شد برای کاشت گیاهان ردیفی و فصلی نوار تیپ مورد استفاده کشاورزان قرار می گیرد.  محصولاتی مانند (کاهو ، فلفل ، سیب ، ذرت ، کلم ، گندم ، بامیه و…)  از آن جمله می باشند.

ویژگی های آن عبارتند از :

  1. مقاوم در برابر سموم کشاورزی.
  2. اتصالات ساده و ارزان قیمت.
  3. صرفه جویی در مصرف آب.
  4. جلوگیری از فرسایش خاک.
  5. کارکرد در فشار پایین.
  6. حمل و نقل آسان.
  7. نصب آسان.
  8. ماندگاری.
  9. و غیره .

نکاتی در کاربری نوار تیپ رولی

نکاتی در کاربری نوار تیپ رولی

نوار تیپ از ظرافت بالایی برخوردار است و امکان پاره شدن آن وجود دارد. لذا برخورد وسایل برنده ممکن است به آن صذمه وارد نماید.

نوار تیپ رولی نباید زاویه دار نصب شود. چون باعث افت قشار بعد از تاب خوردگی می شود و آبرسانی یک دستی به همه کشت ها نمی رسد.

در تخمین آب مورد نیاز بوته ها دقت کنید. زیرا فقر آب در گیاه باعث می شود ریشه به سمت سوراخ های آب رسانی متمایل گردیده و آنها را مسدود نماید.

در زمین های دارای شیب تند نوار تیپ می بایشت در راستای افقی که شیب دو سر یکسان باشد نصب شود. وگرنه با بسته شدن مدار آبرسانی، خاک را به درون سوراخها مکیده و باعث انسداد مجرا خواهد گشت.

با توجه به ویژگی های ذکر شده در صورتی که قصد استفاده از نوار تیپ را دارید باید شرایط را در نظر بگیرید.

صادرات نوار تیپ رولی

صادرات نوار تیپ رولی

صادرات نوار تیپ با بهترین کیفیت توسط این مجموعه به بسیاری از مناطق دنیا قابل انجام است. فروش داخلی و یا صادراتی مستلزم اخذ گواهینامه های لازم و داشتن استانداردهای مختلف می باشد و ما بر اصل کیفیت پای بند هستیم و اعتقاد داریم فروش پایان یک معامله نیست.

از جایی که رفت و آمد از فواصل دور و نزدیک نیاز به صرف زمان و هزینه است، جهت رفاه حال مشتریان گرامی فروش اینترنتی را هم به صورت آنلاین در دستور کار قرار دادیم.

از ویژگی های فروش و صادرات آن به صورت آنلاین این است، که به سهولت در دسترس شما عزیزان خواهد بود. و شما برای خرید نیازی به خروج از منزل نخواهد بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.