روباهی که با کاپشن بچه گانه چرمی در رودخانه شنا می کند

نه تنها می توانید با داشتن مواد عالی برای فرزندان خود احساس خوبی داشته باشید بلکه ضد آب، گرم و قابل تنفس است.

این کاپشن بچه گانه است که پسر 10 ساله ما امسال می پوشد و برای همه چیز از دوچرخه سواری گرفته تا مدرسه و بازی در تعطیلات تا اسکی، سورتمه سواری و بازی در برف تمام روز کار می کند!

این کت دارای درجه ضد آب 10000 است و برای گرم نگه داشتن بچه ها تا 5 درجه فارنهایت طراحی شده است.

چند ویژگی دیگر که ما در مورد این کاپشن پشم شیشه زمستانی برای بچه ها دوست داریم در کاپوت جداشدنی، سرآستین های قابل تنظیم، دامن پودری قابل جدا شدن و جیب های زیپ دار.

ما همچنین دوست داریم که تمام درزها مهر و موم شده باشند و سرآستین‌های لایکرای داخلی روی آستین‌ها وجود دارد تا تمام برف و گرما را در خود نگه دارد!

سال‌ها، خانواده ما کت‌های Boulder Gear را می‌پوشیدند و ما کاملاً آنها را دوست داریم! در اینجا 2 پسر کوچک ما مانتوهای زمستانی پسرانه Liam پسرانه از Boulder Gear را پوشیده اند که به تازگی نام آن تغییر کرده است و اکنون Grit است.

در حالی که این دو کاپشن چرم پسرانه زمستانی رنگ‌های متفاوتی دارند اما دقیقاً همان کت‌های بچه‌گانه باکیفیت هستند. گریت و لیام هر دو تا 10000 میلی متر ضد آب هستند، یک کاپوت جداشدنی، سرآستین های الاستیک قابل تنظیم و یقه پشمی نرم دارند (که برای یکی از پسران من که بسیار حساس است در مورد موادی که به او برخورد می کند بسیار مهم است).
این کت‌های زمستانی بچه‌گانه کمی دامن پودری دارند اما تنگ نمی‌شوند بنابراین بیشتر به عنوان محافظت کمی در برابر برف‌هایی است که از پایین بالا می‌آیند (من همیشه بچه‌های کوچک‌ترم را در این شلوارهای برفی حیرت‌انگیز قرار می‌دهم.

اینها از سایزهای 2T-6 هستند و کاپشن چرم مارال زمستانی مورد علاقه ما برای کودکان نوپا هستند. (پسران من اینجا 3 و 6 ساله هستند و 3T و 6T می پوشند بنابراین این کت های زمستانی کودک نوپا مطابق با تجربه ما هستند.)

 • منابع:
  1. 17 Incredible Winter Coats For Kids: 2022-2023
 • تبلیغات: 
  1. جنگ بر سر آب نزدیک تر از همیشه!
  2. جراحی های عجیب و غریب گوش
  3. کنجدی که در جهان معروف شد!
  4. کیفیت محصولات از زمان شروع در خط تولید تا عرض

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.