روش های واردات نوار تیپ چینی

قرارگیری ایران در منطقه خشک و نیمه خشک در جهان منجر شده است که بارندگی اه سالانه در این کشور قابل توجه نباشد از طرف دیگر برداشت بیش از اندازه از سفره های آب زیرزمینی باعث شده است که در برخی مناطق کشور با بحران کم آبی در پیش بیاید بنابراین استفاده از روش هایی که اتلاف آب در آنها کم باشد بسیار اهمیت دارد یکی از این روش‌ها آبیاری قطره‌ای است در این نوع آبیاری از نوار تیپ از جنس پلی اتیلن استفاده می شود.

این لوله ها بسیار نازک و نرم بوده و بیشتر برای قابل استفاده هستند نوارهای تیپ انواع مختلفی دارند  نوار تیپ چینی یکی از انواع این نوار هاست کیفیت نوار تیپ چینی چگونه است و چگونه می توان این محصول را خریداری کرد؟

 روش های واردات نوار تیپ چینی

بررسی کیفیت نوار تیپ چینی

نوار های تیپ ابتدا از کشور چین وارد ایران شدند و به همین دلیل امروزه هم به این محصول وارداتی نوار تیپ چینی گفته می شود. به تدریج تکنولوژی ساخت نوار تیپ وارد ایران شد و به همین دلیل نیاز به واردات این محصول کاهش یافت.

با این وجود نوارهای تیپ چینی همچنان به دلایل مختلف وارد ایران می شوند و به همین دلیل بررسی کیفیت آنها الزامی به نظر می رسد.

نوار تیپ چینی همانند همه نوارهای تیپ از مواد پلی اتیلنی نازک تولید می شوند که برای یک سال قابل استفاده بوده و کیفیت خود را برای سال دوم از دست می دهند.

بررسی کیفیت نوار تیپ چینی

این نوارها بر اساس سفارش مشتریان در  کیفیت های مختلف ساخته می شوند به طوری که برخی از انواع آن دارای قیمت بالاتر و درعین حال کیفیت بسیار بالاتری از نمونه های ایرانی هستند و برخی نیز به دلیل کیفیت پایین قیمت پایین تری دارند.

با توجه به تنوع نوار های تیپ جینی کیفیت هر یک از انواع آن می تواند متفاوت بوده و بنابراین قبل از استفاده از این محصولات باید از کیفیت آنها اطمینان حاصل کرد.

بازار فروش نوار تیپ چینی

بازار فروش نوار تیپ چینی کسانی که در زمینه خرید و فروش انواع نوار تیپ مشغول به کار هستند و یا فروشگاه تجهیزات مختلف کشاورزی را اداره می کنند قطعا با انواع نوار تیپ و به ویژه نوار تیپ چینی به خوبی آشنایی دارند.

همچنین وارد کنندگان مستقیم این محصول به خوبی از کیفیت این محصول آگاه بوده و با توجه به کیفیت آن در بازار فروش نوار تیپ چینی اقدام به فروش این محصول می نمایند.

برای تهیه این نوار تیپ می توان به بازار فروش نوار تیپ مراجعه و با توجه به نوع کیفیت مورد انتظار اقدام به تهیه این محصول نمود.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.