سنگ نما اصفهان باعث نابینایی افراد زیادی شد

یکی از نژادهای مورد علاقه طراحان برای روکش نما، از نظر استحکام و مقاومت در برابر سایش، سنگ نما اصفهان کمتر از گرانیت نیست، اما دارای بافت روشن تر و جالب تری است. وقتی جلا داده می شود، شبیه سنگ مرمر زیر شیشه می شود.

این اثر محتوای بالایی از کوارتز و سیلیکون ایجاد می کند. کاملاً تمام دیوارها به ندرت با آنها تکمیل می شوند و برای ایجاد لهجه های جالب استفاده از نقطه را ترجیح می دهند. آنها به خصوص در برابر پس زمینه روکش سنگ، ساخته شده از سنگ ساده از نژادهای دیگر دیدنی هستند.

سنگ آهک. بر خلاف سایر سنگ ها، سنگ آهک ماهیت جزئی آلی دارد – بر اساس ماسه، خاک رس، کوارتز، کلسیت، بقایای پوسته و سایر مواد آلی است.

از نظر استحکام نسبت به گرانیت، بازالت، مرمر پایین تر است، اما با پردازش مناسب، سنگ آهک کاشی محکم و قابل اعتمادی را برای مواجهه با نما با سنگ ایجاد می کند.

سنگ نما

مناسب برای ساختمان هایی با معماری نفیس، که در آن تمرکز اصلی بر روی پنجره های شیشه ای رنگی، سقف های شکل دار، دکوراسیون گچ بری است.

با توجه به سایه های طبیعی ماسه ای خاک رس، اجازه می دهد تا سایه اصلی را در طول عمر مفید حفظ کنید. با گذشت سالها کمی محو می شود، اما رنگ خود را از دست نمی دهد، که شدت آن به راحتی بازیابی می شود.

تراورتن. زبری زیبایی شناختی و سایه های گرم دلپذیر بژ قهوه ای دارد. این به نما طعمی خانگی و مدیترانه ای می بخشد و هیچ شکی در مورد طبیعی بودن باقی نمی گذارد.

این نژاد به دلیل ویژگی های عایق حرارتی بالا، سهولت پردازش، دوام و اثر ضد لغزش مورد علاقه سازندگان است. مغناطیس خورشیدی خاصی را ساطع می کند.

“گسل” محل استخراج ایتالیا، ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، قرقیزستان، جنوب آلمان است. تراورتن اشباع شده با آفتاب جنوب به کل ساختمان جذابیت گرم خاصی می بخشد بدون رسمیت، فقط سایه های گرم نرم و انرژی مثبت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.