شرایط فروش نوار تیپ خارجی

نوار تیپ خارجی نصبت به نوار تیپ های ایرانی دارای کیفیت بهتری هستند و همین سبب می شود تا دوام بیشتر داشته باشند و بتوانید چند سال پیاپی از این نوار تیپ ها استفاده کنید. 

شرایط فروش نوار تیپ خارجی

تمایز نوار تیپ خارجی با ایرانی

تمایز نوار تیپ خارجی با ایرانینوار تیپ چیست؟

نوار تیپ به لوله هایی با ضخامت مشخص می گویند که در فاصله های معین سوراخ هایی دارند که به آنها آبده میگویند. نوار تیپ ها برای آبیاری قطره ای گیاهان کشاورزی و محصولات گلخانه ای استفاده می شود

چرا از نوار تیپ استفاده کنیم؟ 

استفاده از نوار تیپ مزیت های فراوانی دارد از جمله:

1- صرفه جویی در مصرف آب

2- استفاده در زمین های ناهموار و پست و بلند

3- جابه جایی و حمل و نقل آسان

4- کم هزینه بودن نصبت به دیگر روش های آبیاری قطره ای

5- نصب آسان

و…

نوار تیپ ایرانی یا خارجی؟

نوار تیپ های خارجی معمولا کیفیت بهتری نصبت به نوع ایرانی آن دارند و همین سبب می شود تا بتوانید چند دفعه و در چند سال یا چند مزرعه از آن ها استفاده کنید.

یک تفاوت مهم بین نوار تیپ های خارجی و ایرانی در جنس آن ها است!!

ولی منظور از جنس چیست؟

نوع اصل این نوار تیپ ها از جنس پلیمری مخصوص می باشد که همین سبب می شود تا جلبک ها و مواد معدنی به آبده های آن نچسبیده و همین امر باعث می شود تا دیر تر این آبده ها مسدود شود و بتوان از آن ها در سال های بعد یا مزارع دیگر استفاده کرد.

تفاوت دیگر نوار تیپ های خارجی با ایرانی در طول عمر آنهاست . نوع خارجی این نوار تیپ ها در برابر سرما ، گرما و نور خورشید و دیگر عوامل محیطی مقاوم تر است و این نیز بر می گردد به جنس مرغوب آن که در نهایت باعث طول عمر بیشتر نوار تیپ می شود. 

تفاوت در آبده ها: نوع خارجی نوار تیپ ها آبده هایی با انعطاف بیشتری نصبت به نوع ایرانی آن دارند منظور از انعطاف بیشتر این است که می توان میزان خروجی آب را بیشتر ، کم یا زیاد کرد و این باعث می شود تا محصولاتی که بسیار آب کمی نیاز دارند و یا مصرف آب زیاد است را با استفاده  از این روش کاشت کرد.  

مرکز فروش نوار تیپ خارجی

مرکز فروش نوار تیپ خارجی مرکز فروش انواع نوار تیپ ها می باشد و خدماتی مانند مشاوره ،  راهنمایی شما جهت اجرای طرح های آبیاری قطره ای ، فروش و… را به شما ارائه می دهد.

شما می توانید جهت مشاوره و خرید با ما در تماس باشید و از نیرو های متخصص ما در این زمینه بهره مند شوید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.