شرکت فروش نوار تیپ عایق

ار نوار تیپ عایق برای تکمیل عایق کاری و پوشاندن درز ها و شکاف های بین لبه های یک عایق برای جلو گیری از هدر رفت انرژی استفاده می شود.
نوار های تیپ در ضخامت های مختلف و کیفیت های متنوع و متفاوت تولید میشوند.
بیشترین استفاده از نوار های تیپ عایق از نوعی با عرض 2.5 سانتی متر یا عرض 5 سانتی متر و با ضخامت 3 میلی متر استفاده می شود.
از این نوار ها برای تعمیر شیر ها یا لوله هایی که تمکن دسترسی و تعمیر ندارند هم استفاده زیادی می شود.

شرکت فروش نوار تیپ عایق

نوار تیپ عایق چه مشخصاتی دارد؟

نوار تیپ عایق چه مشخصاتی دارد؟

از این نوار تیپ های عایق برای عایق کاری لوله های تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ساختمان ها استفاده میشود.
جنس این عایق ها بسیار مقاوم بوده و دارای تنوع رنگ و سایز های زیاذی هستند.
این عایق ها در مقابل تغییرات دمایی بسیار مقاوم هستند و و همچنین در برابر مواد شیمیایی از خود مقاومت نشان می دهند و از رشد قارچ و باکتری جلو گیری میکنند.
این نوار تیپ های عایق فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر برای سلامتی انسان هستند و هیچ گونه حساسیت برای اشخاص ایجاد نمی کنند.
نوار های تیپ عایق دارای مدل های متنوعی هستند مانند: نوار های رولی و ساده برای عایق کاری سیستم های سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده قرار میگیرند وو عایق هایی با روکش الومینیوم که برای عایق کاری ابزار و وسایل مورد استفاده در محیط های باز و در معرض هوا و نور خورشید هستند قرار میگیرند, البته این نوع عایق ها مدلی ضخیم تر نیز دارند که برای محیط هایی با شدت نور بسیار زیاد استفاده میشوند.مدل دیگر این عایق ها دارای نوعی نخ از جنس فایبر گلاس هستند که برای عایق کاری محیط ها و سطوح خاص در محیط باز مورد استفاده قرار میگیرند.

چسبندگی بسیار خوب نوار های الومینیومی موجب شده است که نقاطی که تا لبه هم رسیده اند و بصورت لب به لب قرار گرفته اند به خوبی پوشیده و پنهان شوند. این چسبندگی مانه بسیار خوبی در برابر عوامل مخرب مانند اب باران و رطوبت و… هستند.

درز بندی بسیار خوب این نوار های عایق باعث افزایش کارایی این نوار چسب ها شده است.

این نوار ها دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و این عامل باعث شده تا در اتصال خرطومی ها ولوله ها کاربرد بسیاری داشته باشند.

بخاطر مقاومت زیاد این نوار ها باعث شده است از انها در راه اندازی گرمکن های بزرگ نیز استفاده شود.
بدلیل داشتن قابلیت برش اسان استفاده از این نوار ها بسیار اسان است.

فروش تضمینی نوار تیپ عایق

فروش تضمینی نوار تیپ عایق کاربرد نوار های تیپ عایق بسیار زیاد است و در صنعت و خانه ها استفاده فراوانی از انها میشود به همین خاطر فروش نوار تیپ عایق کار بسیار راحتی میباشد و تولید کننده گان میتوانند محصولات خود را بصورت تضمینی به فروش برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.