ضمانت فروش نوار تیپ درزگیر

نوار تیپ درزگیر یکی از محصولاتی است که امروزه کابرد های فراوانی دارد. این نوار تیپ انواع مختلفی دارد از جمله نوار تیپ درزگیر آلومینیومی، نوار تیپ درزگیر کنافی و انواع دیگر. در کشور کارخانه های تولید کننده نوار تیپ درزگیر موجود می‌باشد. این کارخانه ها در تلاش هستند که بهترین نوار تیپ درزگیر را با بالا ترین کیفیت و قدرت چسبندگی بالا برای استفاده مشتریان در اختیار آن ها قرار دهند. نوار تیپ درزگیر باکیفیت را می‌توان به صورت مستقیم از کارخانه ها به صورت رولی و عمده خریداری کرد. این نوار تیپ های درزگیر باکیفیت دارای ضمانت فروش نیز می‌باشند. ضمانت فروش انواع نوار تیپ از چند ماه تا یک سال می‌باشد. 

ضمانت فروش نوار تیپ درزگیر

نوار تیپ درزگیر چه کاربردی دارد؟

 نوار تیپ درزگیر چه کاربردی دارد؟ همانطور که گفته شد نوار تیپ درزگیر انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربرد مختص خود را دارا می‌باشد. از این رو از نوار تیپ درزگیر به طور کلی برای پوشاندن و عایق کردن درزهای لوله ها، برای صاف کردن سطوح، استفاده در ساختمان ها و در لوازم خانگی، در صنعت خودرو سازی، به عنوان برق گیر در ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوار تیپ درزگیر بسیار مقاوم می‌باشد و این به دلیل وجود نخ در بین لایه های چسبی آن می‌باشد که باعث می‌شود کشش بالایی داشته باشد. از این محصول در پیکر بندی کانال ها نیز استفاده می‌شود. در حقیقت تمامی درز ها و گوشه های کانال ها توسط نوار تیپ درزگیر به یکدیگر متصل می‌شوند. 

روش های صادرات نوار تیپ درز گیر

روش های صادرات نوار تیپ درز گیر روش های مختلفی برای صادرات نوار تیپ درزگیر وجود دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد. نوار تیپ درزگیر صادراتی به دلیل جنس خوب و مقاومت و چسبندگی بالا امروزه یکی از پر رونق ترین های صنعت صادرات می‌باشد. صادرات این نوار تیپ های درزگیر به شهر ها و حتی کشور های دیگر نیز انجام می‌شود. این نوار تیپ های صادراتی در بین ساختمان سازان بسیار پر طرفدار است و از آن در ساختمان ها استفاده فراوانی می‌کنند. در حقیقت این نوار تیپ های درزگیر بعد از تولید در کارخانه های مربوط به تولید نوار تیپ در بسته بندی های مناسب قرار گرفته و به صورت عمده یا جزئی به شهر های دیگر صادر می‌شود.

صادرات نوار تیپ درزگیر به شهر های دیگر به چند صورت انجام می‌گیرد. اولین روش صادرات این محصول از نوع زمینی است که با ماشین های حمل بار نوار تیپ ها را در بسته بندی به شهر های دیگر ارسال می‌کنند. دومین روش که بسیار راحت تر است از طریق هواپیماهای باربری انجام می‌گیرد. سومین راه نیز از طریق آب های دریا توسط کشتی های باربری به دیگر مناطق ارسال می‌شود. دو روش آخر برای صادرات به شهر ها و کشور های دورتر مناسب می‌باشد و با صرف وقت کمی سریعا در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.