عرقیات کاشان می تواند باعث مرگ نوزادان 10 روزه شود

تحقیقات فعلی بر روی توسعه عرقیات کاشان به عنوان مواد غذایی کاربردی یا مکمل های غذایی حاوی مولکول های با ارزش بیولوژیکی فعال متمرکز شده است.

این نوآوری ها به دنبال کاهش ضرر از طریق تجزیه مواد خام گیاهی هستند که باعث ضررهای اقتصادی گسترده می شود.

همچنین منابع گیاهی و ضایعات گیاهی که مورد بهره برداری قرار نگرفته اند را نیز ارزش گذاری کنید، که دومی مسئول آلودگی محیطی است و هزینه های قابل توجهی برای دفع آنها ایجاد می کند.

اثبات این تلاش‌های علمی، عصاره‌های گیاهی جدید است که در شرایط آزمایشگاهی و تحقیقات بالینی و بالینی چشم‌انداز بسیار خوبی برای جلوگیری یا کاهش بیماری‌های متابولیک نشان می‌دهد.

عرقیات

برخی از انواع نوشیدنی های خاص مربوط به بلوغ، شهرستان، و جنسیت با تمرکز رو به رشد بر روی کالاهایی که کودکان، بزرگسالان و افراد مسن را هدف قرار می دهند.

چاوز-کوئینتال، گونزالس-فلورس، رودریگز-بوئنفیل و گالگوس-تینتوره فعالیت ضد قارچی برگ‌ها و عصاره‌های دانه پاپایا (Carica papaya) را در برابر Rhizopus stolonifer، Fusarium sp.، و Colletokaliokalioides با محتوای بالای گلوتریچوم مرتبط کردند.

ترکیبات فلاونوئیدها و ترپن ها.نه تنها برگ های گیاهان می توانند منبع این نوع ترکیبات باشند، بلکه برخی از فرآورده های جانبی که پس از فرآوری میوه ها یا سایر گونه های گیاهی به دست می آیند می توانند جایگزینی برای به دست آوردن ترکیبات با پتانسیل ضد قارچی باشند، مانند فرآورده های جانبی نارگیل که ثابت شده است.

منبعی از عصاره‌ها با اثرات بر علیه Penicillium italicum باشد، در شرایط آزمایشگاهی نه تنها رشد میسلیوم را کاهش می‌دهد، بلکه اسپور و جوانه‌زنی را نیز کنترل می‌کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.