فروش فوق العاده نوار تیپ زیر خاک

نوار تیپ زیر خاک امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. متاسفانه در دو دهه ی اخیر، معضل کم آبی  بزرگترین مشکل گریبان گیر کشور عزیزمان ایران شده است. بیشترین استفاده از منابع آبی کشور در بخش کشاورزی مصرف میشود.

متاسفانه کشاورزی سنتی بصورت آبیاری غرقابی، باعث هدر رفتن بی رویه آب  میشود. از این جهت باید الگوی صحیح مصرف آب، در کشاورزی اصطلاح گردد.

بهترین و شناخته ترین نوع آبیاری  مزارع کشاورزی ، آبیاری قطره ای یا تحت فشار است.  آبیاری قطره ای روشی موفق در بیشتر کشور های مدرن کشاورزی بوده است.

آبیاری قطره ای با استفاده از نوار تیپ  انجام میگیرد. و بخاطر استقبال وهمه گیر شدن استفاده از این طرح، نوار تیپ زیر خاک  فروش فوق العاده ای داشته است.

نوار تیپ زیر خاک چه ویژگی هایی دارد؟

نوار تیپ زیر خاک چه ویژگی هایی دارد؟ یکی از جمله تجهیزات  استفاده شده در آبیاری قطره ای نوار تیپ است. که یکی از انواع نوار تیپ ، نوار تیپ زیر خاک می باشد. و برای دفن در زیر خاک طراحی شده است.  و نسبت به سایر نوار تیپ های دیگر  از مقاومت بالا تری  برخورد است. و دیرتر پوسیده و متلاشی میشود.

در ایران خوشبختانه بسیار موفق عمل کرده، و تا حدود ۶۰٪  از هدر رفتن بی رویه آب جلوگیری کرده است.  و برای انواع کشت ها  بکار میرود.

از ویژگی های این نوار میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. جنس نرم و انعطاف پذیری دارد. که باعث می‌شود بعد از آبیاری  دوباره به حالت اولیه خود  باز می گردد. و همچنین  در تمامی سطوح مختلف زمین ( پستی ها و بلندی ها ) قابل استفاده است.
  2. بدلیل وزن بسیاری کمی که دارد ، نصب و جمع آوری این نوار بسیار آسان است.
  3. بدلیل جنس پلیمری که دارد. و به هیچ وجه رسوبات ، جلبک ها ، و انواع سموم و کودها ، به دیواره ی داخلی این نوار نفوذی نکرده است. و در نتیجه جلوی خروجی  قطره چکان  را نمی توانند مسدود کنند. که همین امر باعث افزایش طول عمر  این نوار شده است.
  4. نوار تیپ زیر خاک ، مقاومت بسیار بالایی در برابر هرگونه تحریکات محیطی دارد. مانند مقاومت در برابر اشعه های مضر خورشید دیرتر خراب میشود.
  5. در  این روش آبیاری  تبخیر آب به کمترین میزان خود می رسد. و در نتیجه تا حد زیادی در مصرف آب و هزینه  صرفه جویی فراوانی میتوان کرد. در مجموع نوار تیپ زیر خاک ، بهترین گزینه برای آبیاری مناطق خشک و نیمه خشک محسوب میشود.

ویژگی های فروش نوار تیپ زیر خاک

ویژگی های فروش نوار تیپ زیر خاک همانطور که به برخی از ویژگی های  نوار تیپ زیر خاک اشاره شد. و با توجه به موفقیت این طرح آبیاری در تمام نقاط کشور ، نوار تیپ زیر خاک  بسیار مورد استقبال قرار  گرفته است. و فروش روز افزونی داشته است.

این نوار به کشاورزان از حیث مصرف وقت و هزینه،  مصرف آب،  بهره وری زیاد از زمین کمک بزرگی کرده است.  به اقتصاد کشور با توجه به اقلیم خشک و نیمه خشک  کشور کمک زیادی  میتواند به کشور داشته باشد. شرایط خاص آب و هوا و زمین در ایران، تولید وعرضه و فروش این نوار را بیشتر بالا برده است.

از ویژگی های بارز  فروش این نوار میتوان به :

  • کاهش بهینه مصرف آب کشور
  • کمک به اقتصاد کشور
  • پایین آمدن هزینه تولید و مصرف برای کشاورزان
  • بالا رفتن راندمان تولبد انواع محصولات کشاورزی
  • گسترش روش های نوین کشاورزی در ایران با توجه به منابع کم آبی  میتوان اشاره نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.