فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ یک نوع وسیله آبیاری می باشد، که یک لوله از جنس پلیمر است و آب را به نحو مطلوبی به پای گیاه می رساند. این لوله ها در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. نوار تیپ که بیشتر در دو نوع پلاک دار و درز دار می باشد.

در نوع پلاک دار قطره چکان ها در فواصل مناسبی قرار دارند و آب توسط آن ها به گیاه می رسد. اما نوع درز دار فاقد قطره چکان است، و آب از محل درز  در فواصل مشخصی خارج می شود و آب را به گیاه می رساند.

در آبیاری توسط نوار تیپ آب فقط در پای گیاه ریخته شده و از هدر رفتن آب به نحو مطلوبی جلوگیری می کند. به همین دلیل بسیاری از کشاورزان تمایل به استفاده از نوار تیپ برای آبیاری دارند. فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای و آبپاش آبیاری در بسیاری از فروشگاه های تجهیزات کشاورزی انجام می شود و با استقبال بسیار خوبی از سوی مصرف کنندگان برخوردار می باشد.

فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای

چرا نوار تیپ آبیاری قطره ای مورد استقبال قرار گرفت؟

امروزه بسیاری از کشاورزان از نوار تیپ برای آبیاری زمین های خود استفاده می کنند، و آن را به سایر روش های آبیاری سنتی و قدیمی ترجیح می دهند. اما چرا نوار تیپ آبیاری قطره ای مورد استقبال قرار گرفت؟ در اینجا به برخی از مزایای این روش اشاره می کنیم:  استفاده از نوار تیپ میزان مصرف آب را بسیار کاهش داده و از اتلاف آب جلوگیری می کند.

باعث افزایش بازدهی محصول می شود. نصب نوار تیپ بسیار آسان و سریع بوده و امکان استفاده آن در بسیاری از زمینها وجود دارد و نیازی به تسطیح زمین ندارد.

همچنین نوار تیپ برای استفاده به فشار آب پایینی نیاز دارد و باعث جلوگیری از رشد علف های هرز در سطح زمین های کشاورزی می شود.

چرا نوار تیپ آبیاری قطره ای مورد استقبال قرار گرفت؟

جشنواره فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای

بیشترین میزان مصرف آب در زمین های کشاورزی و سیراب کردن آن ها می باشد، به همین دلیل برای کاهش مصرف آب باید از روش های جدید آبیاری استفاده کرد.

متخصصین کشاورزی موفق به تولید نوار آبیاری قطره ای و دستگاه هوشمند آبیاری قطره ای شده اند، که با استفاده از آن زمین های کشاورزی به طور کامل سیراب شده و مقدار آب بسیار کمتری استفاده می کنند.

جشنواره فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای نوارهای آبیاری دارای انواع مختلف می باشد، و در بازار قیمت‌های متنوعی دارد. با توجه به مزایای بسیاری که آبیاری قطره ای و سیستم آبیاری هیدروپونیک نسبت به سایر روش های آبیاری قدیمی و سنتی دارد، تقاضا برای نوار تیپ آبیاری بسیار زیاد می باشد.

کشاورزان عزیز می توانند محصول مورد نظر را در جشنواره فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای، با قیمت بسیار مناسب و پایین تهیه نمایند. زیرا فروشندگان تخفیف های بسیار مناسبی در این جشنواره ها دارند. همچنین برای کاهش بیشتر هزینه ها می توانند خرید خود را به طور عمده انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.