فروش نوار تیپ زیرسطحی

نوار تیپ زیرسطحی به شکل های مختلف کاربردی مهم و گسترده در زمینه تولید محصولات کشاورزی دارد.به طور کلی از مهم ترین مزیت های روش آبیاری قطره ای نوار تیپ زیرسطحی می توان به صرفه جویی در مصرف آب، انرژی ،کود، سموم،کاهش هزینه ها و جلوگیری از فرسایش خاک، عملکرد بالا و کیفیت محصولات اشاره کرد.

فروش نوار تیپ زیرسطحی

نوار تیپ زیرسطحی چه مشخصاتی دارد؟

نوار تیپ زیرسطحی چه مشخصاتی دارد؟آبیاری قطره ای زیرسطحی یکی از انواع آبیاری های قطره ای است که با قرار گیری لوله‌ های آب ده ،قطره چکان ها در زیر سطح خاک، آب و مواد غذایی را از طریق خاک اطراف ریشه به طور مستقیم در اختیار گیاه قرار می‌دهند. سیستم آبیاری قطره ای زیرسطحی روی بسیاری از درختان از جمله پسته ، مرکبات،زیتون، خرما ،درختان سیاه ریشه و انواع زراعت ها از جمله سیب زمینی، ذرت، پنبه و یونجه استفاده فراوان دارد، درضمن آبیاری قطره ای زیرسطحی می‌تواند در فضاهای سبز، گل های زینتی،درختان غیر مثمر و همچنین چمن مورد استفاده قرار گیرد.از مهمترین مزایای روش قطـره ای تیـپ زیرسطحی نسبت به روش بارانی می توان به کاهش تلفات تبخیر، سـهولت در اجـرا و مدیریت دقیق آبیاری و مناسب تر بــودن روش آبیــاری قطــرهای تیــپ زیرسطحی از روش های آبیــاری بارانــی بخصــوص در شرایط آب و خاک شور اشاره کرد. همچنین در روش قطره ای تیپ زیرسطحی چون فاصله آبیاری ها کوتاه است، منطقه توسعه ریشه ها همواره خیس باقی می ماند. بنابراین محلول خاک کــه ریشـه های گیاه آب و مواد غذایی مـورد نیاز خود را از آن دریافت می کنند، در تمام طول دوره رشد گیاه رقیق باقی می مانــد و غلظــت نمــک در آن کمتــر می شود و تأثیرات شــوری کاهش می یابــد.در روش آبیاری قطره ای تیـپ زیرسطحی بر خلاف روش های بارانی، آب به طـور مستقیم روی گیاه پاشیده نمی شود. در نتیجه یون هـای کلر و سدیم موجود در آب آبیاری،باعث سوختگی در سطح گیاه نخواهند شـد.

ارزیابی فروش نوار تیپ زیرسطحی

ارزیابی فروش نوار تیپ زیرسطحیبه علت کاربرد های فراوان و سهولت در استفاده از نوار تیپ زیر سطحی،عرضه و تقاضا در این زمینه بسیار زیاد است. به شکلی که شرکت ها و کارخانه های فراوانی که در زمینه لوله ها و محصولات پلی اتیلن فعالیت می کنند به تولید این محصول روی آورده اند. و می توان گفت کشور ما در زمینه تولید انواع نوار تیپ زیرسطحی به خودکفایی رسیده است.هزینه انجام آبیاری به شکل نوار تیپ زیر سطحی و تغییر سیستم از روش غرقابی به سیستم نوار تیپ قطره ای زیرسطحی به علت مصرف بسیار کم آب و بازدهی بالا بسیار به صرفه تر از سیستم های بارانی و غرقابی است. از این رو بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها اقدام به فروش نوار تیپ زیرسطحی به شکل های اینترنتی و… می کنند، به گونه ای که هر کس به آسانی می تواند این محصول را با قیمت مناسب و به هر متراژ تهیه نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.