فروش ویژه نوار تیپ بغل دوخت

نوار تیپ بغل دوخت کاربرد های فراوان و گسترده ای دارد.به طور کلی مهمترین مزایای روش آبیاری قطره ای نواری می توان به صرفه جویی در مصرف آب، کود، سموم و انرژی ،کاهش هزینه ها و جلوگیری از فرسایش خاک ،افزایش عملکرد و کیفیت محصول اشاره کرد.

فروش ویژه نوار تیپ بغل دوخت

فواید بهره بری از نوار تیپ بغل دوخت

فواید بهره بری از نوار تیپ بغل دوختیکی از مزیت های خوب نوار تیپ بغل دوخت این است که به شکل یکبار مصرف مورد استفاده می باشد و پس از اتمام آبیاری، توسط کارخانه های تولیدی همان نوار تیپها از کشاورزان پس گرفته و بازیافت می شود. از نوار تیپ بغل دوخت برای آبیاری قطره ای محصولاتی که به صورت ردیفی قرار دارند از جمله چغندر قند،گوجه فرنگی ، توت فرنگی ، آفتابگردان ، خربزه ،فلفل ، سیب زمینی، هندوانه، ذرت و … به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

قبلا از لوله های پلاک دار قطره ای برای کشت محصولات به شکل ردیفی استفاده می شد که قیمت های بالاتری داشتند و برای محصولاتی که به شکل ردیفی و فصلی بودند،  خیلی مناسب نبودند. به همین دلیل بسیاری از کشاورزها ترجیح دادند تا از روش های معمولی و قدیمی آبیاری سطحی استفاده کنند.همچنین از نوار تیپ بغل دوخت آبیاری قطره ای در گلخانه ها هم می توان استفاده کرد.

انجام آبیاری در هر زمان از شبانه روز و در همه شرایط جوی را امکان پذیر می کند،روش آبیاری نوار تیپ بغل دوخت به دلیل کاهش هدر رفت آب از طریق تبخیر ، از روش های بسیار خوب برای بالا بردن بازدهی محصولات تا حد بسیار بالایی در مزارع کشاورزی می باشد. نوار تیپ بغل دوخت با توجه به نیاز بالای برخی محصولات کشاورزی به آب قطعا یکی از بهترین و مناسبترین لوازم برای راه اندازی یک سیستم آبیاری قطره ای به صرفه و آسان برای کشاورزی است.

ثبت سفارش نوار تیپ بغل دوخت

ثبت سفارش نوار تیپ بغل دوخت به دلیل کاربرد بالا و سهولت استفاده از این محصول تقاضا در این زمینه بسیار بالا است. به طوری که شرکتها و کارخانه های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند، و می توان گفت کشور ما در زمینه تولید این محصول به خودکفایی رسیده است.

هزینه انجام آبیاری به صورت نوار تیپ بغل دوخت و تغییر سیستم از روش غرقابی به سیستم نوار تیپ قطره ای به علت مصرف بسیار کم آب و بازدهی بالا بسیار به صرفه تر از سیستم های بارانی و غرقابی است. از این رو بسیاری از شرکتها و سایتها اقدام به فروش و ثبت سفارشات مشتریان می کنند، به طوری که هر کس به راحتی می تواند با جست و جوی این محصول آن را با قیمت های رقابتی و مناسب و به هر مقدار سفارش دهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.