لوله فلزی مشهد باعث مقاومت ساختمان ها خواهد شد

لوله فلزی مشهد مقاوم در برابر حرارت PE-RT برای سیستم هایی در نظر گرفته شده است: تامین آب سرد و گرم. تامین آب آشامیدنی؛ اتصالات رادیاتور؛ گرمایش از کف.

مزیت اصلی در مقایسه با لوله های پلی پروپیلن عمر طولانی تر است.

معمولاً استفاده از این لوله ها در سیستم های گرمایشی و آب گرم در طرح فلزی پلاستیکی با لایه ای از آلومینیوم مرسوم است. علامت گذاری چنین لوله هایی به نظر می رسد: PE-RT / Al / PE-RT

PEX – لوله پلی اتیلن متقاطع. منظور از “صلاحدید” پلی اتیلن ایجاد پیوندهای مولکولی بین ماکرومولکول های پلی اتیلن و تشکیل یک ساختار واحد در نتیجه است.

این نوع لوله های پلی اتیلن دارای کیفیت بالاتری از قابلیت اطمینان، انعطاف پذیری و دوام استفاده می باشد. در حال حاضر، 3 نوع لوله پلی اتیلن متقابل وجود دارد: PE-Xa، PE-Xb و PE-Xc. تفاوت این لوله ها در روش دوخت و در نتیجه درجه دوخت آنهاست.

لوله

نشانگر “درجه اتصال عرضی” را می توان برای لوله های پلی اتیلن با اتصال عرضی کیفی در نظر گرفت. این تعداد ماکرومولکول های متصل به هم را به عنوان درصدی از حجم کل ماده نشان می دهد.

به عنوان مثال، اگر یک ماده دارای درجه اتصال عرضی 65٪ باشد، 100٪ پلی اتیلن وارد فرآیند شیمیایی اتصال عرضی می شود، اما 65٪ از آنها “صلیب شده” هستند، بقیه بدون اتصال عرضی باقی می مانند. هر یک از انواع لوله ها را با جزئیات بیشتری در نظر بگیرید.

روش شیمیایی اتصال متقابل (پراکسید) این روش توسط دانشمند توماس انگل اختراع شد. گاهی اوقات این گونه با نام خانوادگی او نیز خوانده می شود روش انگل. پلی اتیلن PE-Xa با افزودن پراکسیدها به ماده اولیه به دست می آید.

پراکسیدها با کمک رادیکال‌های آزاد، اتم‌های هیدروژن را از ماکرومولکول‌های پلی اتیلن جدا می‌کنند و پس از آن پیوندی بین آنها از طریق اتم‌های کربن ایجاد می‌شود. لوله های PE-Xa دارای بالاترین درجه اتصال عرضی هستند. آنها انعطاف پذیرتر و نرم تر هستند. اتصال عرضی پلی اتیلن PE-Xa به طور یکنواخت در سراسر لوله اتفاق می افتد. عیب این روش را می توان کند بودن فرآیند تولید و در نتیجه قیمت بالای محصول نهایی دانست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.