لیوان پلاستیکی رنگی باعث مرگ یک نوجوان در هلند شد

مسکن های مختلف خوشبختانه می‌توان از آن‌ها برای کارهای کودکان ، بازی‌ها و تزییناتی که در مناسبت‌های مختلف به کار می‌آیند، استفاده کرد. مثلا….

لیوان پلاستیکی رنگی ارزان و راحت هستند، درست است، اما اغلب آنها به ناچار آلوده می شوند. که می توان با کمی تلاش از سوی همه از آن جلوگیری کرد.

به عنوان مثال، دفعه بعد که نوشیدنی خود را تمام کردید، به جای دور انداختن ظرف، به این فکر کنید که می توانید در کدام یک از این موارد (دوباره) استفاده کنید لیوان پلاستیکی خود را قرار دهید.

با لیوان های پلاستیکی قدیمی چه کنیم؟ پر از خاک و حفر شده در پایین، می توان از آنها به عنوان گلدان برای نهال های کوچک استفاده کرد. نیازی به چه ترفندی نیست.

نه تنها لیوان‌های پلاستیکی سفید کلاسیک به این بازیافت کمک می‌کنند، بلکه لیوان‌های شفافی که در آن میلک شیک‌ها و اسموتی‌ها و همچنین انواع رنگی سرو می‌شود، استفاده می‌شود.

لیوان

یک ایده برای استفاده مجدد از لیوان های پلاستیکی این است که آنها را تزئینی برای آویزان کردن به درختان کنید

فرقی نمی کند هالووین، کریسمس یا عید پاک، لیوان های پلاستیکی را می توان به عنوان یک دکوراسیون جشن جان تازه ای بخشید .

در این مورد، با چند ضربه نشانگر سیاه آنها به ارواح تبدیل می شوند، اما هیچ چیز مانع از تبدیل شدن آنها به گوزن شمالی، بابانوئل یا خرگوش عید پاک نمی شود.

با درگیر کردن، چرا که نه، حتی کودکانی که وقتی نوبت به خلاقیت می‌رسد، چیزهای زیادی برای آموزش به ما دارند، به تخیل خود آزاد بگذارید.

وقتی آنها را در خانه داریم، چرا آنها را ظرفی کاربردی برای تنقلات خود قرار ندهیم ؟ به عنوان مثال، آنها برای نگهداری سالاد میوه ، مخلوط میوه های تازه و خشک، گرانولا، دانه های روغنی، موسلی و موارد دیگر مناسب هستند.

با استفاده از عینک های ارائه شده به همراه درپوش، می توان آن ها را در کیف برای میان وعده در دفتر یا دانشگاه حمل کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.