مرجع فروش نوار تیپ تبریز

نوار تیپ تبریز به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد طرفداران بسیاری را از سراسر کشور به خود جذب کرده است. این محصول دارای کاربرد های فراوانی می باشد و نمایندگیها و مراکز فروش بسیاری به فروش این محصول با کیفیت مشغول می باشند که می توانیم این محصول را با قیمت مناسبی از آنها خرید نماییم.

مرجع فروش نوار تیپ تبریز

کارکرد سیستم نوار تیپ برای آبیاری

کارکرد سیستم نوار تیپ برای آبیاریجنس نوار تیپ آبیاری از پلی اتیلن می باشد و نرم است. در واقع این محصول دارای انعطاف بالایی است و ضخامت دیواره آن نیز نازک می باشد. این محصول برای انواع روش های مختلف آبیاری استفاده می شود.

با توجه به هدر رفتن و کمبود آب فراوان در صنعت کشاورزی در کشورمان از روش آبیاری با استفاده از سیستم نوار تیپ برای آبیاری مزارع استفاده می کنند. این لوله ها دارای ضخامت های مختلف و فشاری تا 2 اتمسفر هستند.

کارکرد این دستگاه ها به این شکل می باشد که آب از یک روزنه به داخل این نوارها وارد می شود. آب پس از ورود به این نوار به صورت قطره قطره خارج می گردد و باعث آبیاری ریشه گیاه می شود.

این نوع نوارها در داخل خود دارای قطره چکان هایی هستند که از طریق آنها کار آب رسانی انجام می گیرد. این نوع نوارها را بر اساس فواصل قطره چکان هایی که در داخل این نوارها موجود است دسته بندی می کنند. 

این محصول برای آبیاری سبزیجات، ذرت، صیفی جات، سیب زمینی، گوجه فرنگی، پیاز و بسیاری محصولات دیگر که به صورت ردیفی کشت می شوند مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین استفاده از این نوار در سیستم های گلخانه ای نیز رواج بسیاری دارد.

این روش آبیاری مزایای بسیاری مانند میزان هدر رفت آب بسیار کم، امکان استفاده در تمامی فصول، توزیع یکنواخت آب و قابلیت پهن شدن در مسیر های طولانی را دارد. 

مشخصات فروش نوار تیپ تبریز

مشخصات فروش نوار تیپ تبریزنمایندگیها و فروشگاه های بزرگ فروش نوار تیپ در تبریز، از فروشندگان عمده این محصول به حساب می آیند که به فروش این محصول مشغول می باشند. این محصول در بازار کشورمان هم در نوع خارجی و هم در نوع ایرانی موجود می باشد.

نوار تیپ تبریز به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و قیمت آن نیز مناسب است و این کیفیت بالا باعث شده است تا مشتریان بسیاری به خرید این محصول روی آورند.

در حال حاضر نوار تیپ تبریز به دلیل کیفیت بالا و استاندارد های به کار رفته در آن، قابل رقابت با نوع خارجی است و در بسیاری مواقع از انواع خارجی این محصول نیز بسیار با کیفیت تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.