مرکز خرید نوار تیپ در یزد

خرید نوار تیپ در یزد با توجه به آب و هوا و اقلیمی که دارد، از اهمیت ویژه ای در نزد کشاورزان برخوردار است، کشاورزی بصورت کاملا نوین و آبیاری قطره ای انجام می شود. برای آبیاری قطره ای محصولات باید از نوار تیپ استفاده نمود.

برای اطلاع از قیمت انواع تجهیزات آبیاری قطره ای می توانید به سایتها و مراکز معتبر مراجعه کنید.

مرکز خرید نوار تیپ یزد

نوار تیپ چه شاخصه هایی دارد؟

نوار تیپ چه شاخصه هایی دارد؟

نوار تیپ هایی که تولید و فروخته می شوند دارای شاخصه های خاصی می باشند، که در این قسمت قصد داریم تا تعدادی از این شاخصه ها را بیان نماییم:

  • نوار تیپ معمولا از جنس پی وی سی و یا پلاستیک های فشرده می باشد که مقاومت بسیار زیادی دارند.
  • این نوار ها باید به گونه ای ساخته شوند که در مقابل تابش شدید نور آفتاب مقاوم باشند و در مرور زمان دچار له شدگی و یا پوسته پوسته شدن نشوند.
  • یکی از شاخصه های اصلی که این نوار تیپ ها دارند آبدهی آن ها می باشد که با توجه به گیاهانی که کاشته می شوند، بسیار کم می باشد.
  • نوار تیپ باید در مقابل سرما نیز مقاوم باشد و سرما را از خود عبور ندهد به گونه ای که باعث یخ زدن آب درون خود شود همچنین باید جن آن به گونه ای باشد که در اثر این سرما ترک نخورد.
  • در شهرهای کویری معمولا جنس خاک آن شور می باشد و املاح بسیار زیادی دارد به همین علت نوار هایی که قرار است در این خاک استفاده شوند باید در مقابل تغییرات شیمیایی بسیار مقاوم باشند تا دچار خوردگی نشوند.

خرید نوار تیپ در یزد

خرید نوار تیپ در یزد

کارخانجات و تولیدی لوازم آبیاری تحت فشار زیادی در ایران وجود دارند که نوار تیپ هایی با شاخصه های گفته شده را تولید می کنند.

این نوار تیپ ها به گونه ای نیست که فقط مخصوص این شهر باشد و نتوان در شهر های دیگر استفاده کرد، بلکه این نوار ها به علت ویژگی های منحصر به فردی که دارند بخصوص مقاومتشان در برابر تغییرات فیزیکی و شیمیایی، برای استفاده در صنعت کشاورزی سایر استان ها و شهر ها نیز مناسب می باشند. و طول عمر بسیار بالایی خواهند داشت، در نتیجه باعث کاهش هزینه ها می شوند.

اگر با خواندن این مقاله قصد خرید نوار تیپ را برای مزارع خود در یزد دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاور مجموعه تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.