مرکز فروش نوار تیپ ایرانی

نوار تیپ ایرانی در حقیقت لوله هایی هستند که برای آبیاری قطره ای مزارعی که مساحت بزرگی دارند استفاده می شوند این نوارها به دو صورت نوار تیپ پلاکدار و نوار تیپ درزه دار وجود دارند. شرکت های تولید کننده نوار تیپ توانسته اند با به کار گیری مواد اولیه با کیفیت این نوع از لوله ها تولید کنند که بخش زیادی از مشکلات کشاورزی را که مربوط به آبیاری است را حل کنند و از این نظر کمک فراوانی به کشاورزان کرده اند.

مرکز فروش نوار تیپ ایرانی

شاخصه های مثبت نوار تیپ ایرانی

شاخصه های مثبت نوار تیپ ایرانی نوار تیپ از جنس پلی اتیلن نرم می باشند که برای آبیاری کشت هایی مه به صورت متراکم و ردیفی هستند بسیار مناسب هستند. نوارهای تیپ ایرانی دارای شاخصه های مثبت فراوانی به شرح ذیل می باشند: نصب بسیار راحتی دارند، بسیار سبک وزن هستند به همین دلیل می توان رول های آنها را به تنهایی حمل کرد، اتصالات آنها به دو صورت دستی و ماشینی وجود دارد، نرم و انعطاف پذیر هستند، در زمین های صاف و ناهموار هر دو کاربرد دارند، از هدر رفت آب اضافی جلوگیری می کنند، رسوب را به خود جذب نمی کنند و جلبک درون آنها رشد نمی کند، هم می توان آنها را روی خاک نصب کرد هم زیر خاک می توان این کار را انجام داد، ماندگاری طولانی مدتی دارند و در برابر عواملی مانند سرما و نور خورشید و مواد شیمیایی بسیار مقاوم می باشند، باعث افزایش بازدهی محصول می شوند و از رشد علف های هرز جلوگیری می کنند.

رقابت فروش نوار تیپ ایرانی

رقابت فروش نوار تیپ ایرانی امروزه کارخانه های فراوانی در سطح کشور وجود دارند که به تولید نوار تیپ ایرانی مشغول هستند که از دستگاه های پیشرفته و مدرن برای ساخت آنها استفاده می کنند. این کارخانه ها نوارهای تولیدی خود را به تمامی نمایندگی های پخش در سطح کشور ارسال می کنند. فروش نوار تیپ ایرانی در بسیاری از مراکز پخش و حتی مراکز فروش تجهیزات کشاورزی صورت می گیرد البته شایان ذکر است که قیمت این نوارها بسته به کیفیت و کارآیی آنها متفاوت می باشد لذا فروشندگان این نوارها همواره سعی دارند که با فروش نوار تیپ های خود با قیمت مناسب به کشاورزان اعتماد آنها را نسبت به خود جلب کنند. این نوار تیپ های ایرانی به دلیل افزایش کشاورزی در سال های اخیر خیلی مورد توجه قرار گرفته اند به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید آنها بالا است لذا همیشه برای فروش آنها در بین فروشندگان رقابت وجود دارد در حقیقت این فروشندگان با در اختیار گذاشتن جنس خوب با قیمت مناسب خریدار را به سمت خود جذب می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.