مرکز فروش نوار تیپ تبریز

نوار تیپ بارانی یکی از تجهیزات آبیاری قطره ای است و برای کشت هایی که محصول را به صورت ردیفی کاشته شده اند، از جمله گوجه فرنگی، خربزه، پیاز، ذرت، هندوانه و چغندر مناسب می‌باشد. یکی از با کیفیت ترین انواع نوار تیپ،نوار تیپ تبریز می‌باشد. این نوار تیپ را می‌توان در همه ی فصول سال در تمام زمین های کشاورزی و گلخانه ها استفاده نمود. کارخانه های تولید نوار تیپ در سراسر کشور از جمله تبریز وجود دارند. انواع نوار تیپ بارانی درجه یک را می‌توان به صورت عمده از مراکز فروش معتبر در این شهر خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد. قیمت نوار تیپ ها بسته به نوع  و کیفیت آن متفاوت است. 

مرکز فروش نوار تیپ تبریز

ویژگی های کاربردی نوار تیپ تبریز

ویژگی های کاربردی نوار تیپ تبریزنوار تیپ تبریز انواع گوناگونی دارد که در کشاورزی و باغبانی از آن استفاده می‌شود. از انواع نوار تیپ می‌توان به نوار تیپ درز دار و نوار تیپ پلاک دار اشاره کرد. این محصول به سبب ویژگی هایی که دارد می‌تواند جایگزین مناسبی برای روش های آبیاری قدیمی به شمار رود. این محصول به دلیل اینکه متری تولید می‌شود برای آبیاری کشت های ردیفی بسیار مناسب می‌باشد. این نوار تیپ ها از چند جهت طرفداران زیادی در صنعت کشاورزی پیدا کرده اند. در واقع نوار تیپ ها دارای مزیت ها و ویژگی های بسیاری می‌باشند که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم. نوار تیپ درز هایی دارد که باعث می‌شود آب به صورت قطره ای به روی خاک بریزد و همیشه آن را مرطوب نگه دارد و به مقدار زیادی از هدر رفتن آب نیز جلوگیری می کند. 

یکی از بهترین ویژگی های نوار تیپ تبریز جنس آن است که از پلی اتیلن ساخته شده است و بسیار سبک می‌باشد و به راحتی می‌توان آن را حمل کرد. همچنین این نوار تیپ ها در برابر نور خورشید، کود های شیمیایی، سموم و اسپری های آفت کش بسیار مقاوم هستند. این نوار تیپ ها بسیار سریع و آسان نصب می‌شوند و در همه ی زمین های کشاورزی با هر شیب و سطحی هم بر روی خاک و هم در زیر خاک می‌توان آن ها را نصب کرد. دیگر ویژگی خوب این محصول قیمت مناسب آن می‌باشد که همیشه در دسترس است. از این نوار تیپ ها می‌توان چندین بار استفاده کرد بدون اینکه آسیب دیده، پوسیده یا سوراخ شده باشند.

فروش فوق العاده نوار تیپ تبریز

 فروش فوق العاده نوار تیپ تبریزتولید انواع نوار تیپ در کارخانه های تولید کننده ی این محصول در تبریز صورت می‌گیرد. این کارخانه ها پس از تولید نوار تیپ بارانی آن را برای فروش به بازار عرضه کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. فروش فوق العاده  نوار تیپ تبریز در فروشگاه های عرضه کننده محصولات و تجهیزات کشاورزی با قیمت مناسب انجام می‌گیرد. این نوار تیپ را حتی می‌توان از سایت های اینترنتی معتبر فروش نوار تیپ نیز، به صورت اینترنتی سفارش داد و خریداری نمود. کارخانه های تولید نوار تیپ در راستای کمک به مشتریان در امر خرید، کاتالوگ هایی مربوط به این محصول را تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. قیمت نوار تیپ هایی که برای آبیاری تحت فشار استفاده می‌شوند از انواع دیگر نوار تیپ ها بیشتر است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.