مرکز فروش نوار تیپ درز دار

 از آنجا که در سالهای اخیر دچار خشکسالی های فراوانی شده ایم شرکتهای بسیاری به تولید نوار تیپ درز دار پرداخته و آن توسط نمایندگی ها و مراکز فروش و یا خود بطور مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار داده اند. نوار تیپ درز دار مناسب برای آبیاری قطره ای بوده و برای توزیع مناسب آب در سطح زمین زراعی مورد استفاده قرار می گیرد تا سبب آبیاری یکنواخت مزارع و باغات شود و از اتلاف آب جلوگیری به عمل آید.

مرکز فروش نوار تیپ درز دار

خصوصیت های نوار تیپ درز دار

خصوصیت های نوار تیپ درز دار آیا برای آبیاری مزارع و باغات خود به نوار تیپ درز دار نیاز دارید؟ از پاسخ شما به این بسوال مثبت است لازم است در خصوص ویژگی های نوار تیپ درز دار به نکاتی اشاره کنیم و شما را با خصوصیات این لوله های آبیاری آشنا نماییم.

نوارهای تیپ از جنس پلی اتیلن می باشد اما برخلاف لوله های پلی اتیلن نرم و انعطاف پذیر می باشد. این لوله ها بصورت مسطح بوده و پس از اینکه آب وارد آن می شود به شکل لوله در می آید و پس از پایان آبیاری، زمانی که آب از داخل آن خارج شد دوباره به شکل مسطح در می آید.

این نوارها دارای ضخامت گوناگون می باشند و در ایران بیشتر از نوارهایی با ضخامت 150 تا 200 میکرون با فواصل آبیاری 10، 20 و 30 سانتیمتر استفاده می شود. در ایران برای آبیاری قطره ای از نوارهای تیپ درز دار استفاده می شود ولی در سایر کشورها از نوارهای پلاک دار.

این نوارها دارای درزی زیپ مانند است که سبب شکسته شدن فشار آب شده و در فواصلی که سوراخ وجود دارد آب از آن خارج می شود و زمین را آبیاری می کند.
استفاده از این نوارها در روشهای آبیاری تحت فشار جدید سبب شده که در مصرف آب در زمینهای کشاورزی تا حد امکان صرفه جویی شده و از اتلاف آب جلوگیری به عمل آید.

بازار فروش نوار تیپ درز دار

بازار فروش نوار تیپ درز دار با توجه به خشکسالی هایی که در کشور ما وجود دارد استفاده از آبیاری تحت فشار برای جلوگیری از خشکی مزارع بسیار رایج می باشد بنابراین فروش نوار تیپ بسیار متداول می باشد.
بازار فروش نوار تیپ درز دار این روزها بطور قبل توجهی رونق گرفته و فروشندگان نوارهایی با جنس مرغوب، ساخته شده از بهترین مواد اولیه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

به جرات می توان گفت در دنیای پر رقابت امروز که کشاورزی رکن اقتصاد بسیاری از کشورها می باشد وجود اینگونه ابزار برای ارتقا تولیدات کشاورزی در هر کشوری لازم و ضروری می باشد.
در همین راستا ایران نیز مانند سایر کشورها اقدام به تولید نوار تیپ درز دار نموده تا در جهت رفاه حال کشاورزان و باغداران گامی موثر برداشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.