مناقصه خرید نوار تیپ تی اف پی

نوار های تیپ، برای آبیاری گیاهانی که به صورت ردیفی کشت می شوند، به طور قابل توجهی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزایای مهم این محصولات، این است که نیاز به فشار بالای آب نیست و با فشار کم، قابل استفاده است و با خروج آب از روزنه های آن ها، عمل آبیاری انجام می گیرد. به کار بردن این نوارها، آسان است و همچنین، به علت اینکه استفاده از آن ها نتیجه مطلوبی در بر داشته است، مورد توجه ویژه متخصصان و مهندسان کشاورزی قرار گرفته است. شرکت های کشاورزی، همواره سعی می کنند که نوار تیپ تی اف پی مورد نیاز خود در کشت و صنایع تحت پوشش را از طریق مناقصه خریداری نمایند. 

مناقصه خرید نوار تیپ تی اف پی

آشنایی با نوار تییپ تی اف پی

آشنایی با نوار تییپ تی اف پینوارهای تیپ تولید شده در شرکت تی اف پی، در اندازه ها و آبدهی های متفاوت ساخته و به صورت رولی عرضه می گردد. به طور معمول، طول هر رول برابر با هزار متر و فاصله بین روزنه ها از ده تا سی سانتی متر است. فشار قابل تحمل برای این تولیدات تا دو بار است. 

نوارهای تیپ ساخته شده در شرکت تی اف پی دارای ویژگی ها و مزایای گوناگونی است. این شرکت، نوارها را با بهترین مواد اولیه تولید کرده و برای برطرف کردن نیازهای داخلی، به طور گسترده ای اقدام به عرضه می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های نوارهای تیپ، این است، که میزان آب مصرفی برای محصولات کشاورزی به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و باعث افزایش بازدهی رشد می گردد. نصب آن ها آسان است و به علت سبکی وزن، حملشان به راحتی انجام می پذیرد. ناگفته نماند، می توان آن ها را در زیر خاک، روی خاک و حالت معلق نصب نمود. از آنجایی که نوعی پلیمر مخصوص در ساخت آن ها به کار رفته است، جلبک ها و رسوبات روی خاک، به روی آن نمی چسبد. در برابر اشعه های ماورابنفش خورشید، سموم کشاورزی، کودهای شیمیایی و دفع آفات از مقاومت بالایی برخوردار است. کارایی این تولیدات باعث شده است، از رشد و گسترش علف های هرز جلوگیری می کند. اتصال نوارهای تیپ، به صورت دستی امکان پذیر است و قطعات اتصال آن ها به صورت  کاملا استاندارد و ساده موجود است. 

مشاور فروش نوار تیپ تی اف پی

مشاور فروش نوار تیپ تی اف پیفروش نوار تیپ تی اف پی و انواع مختلف آن، بر اساس استاندارد های کیفی و مرغوبیت جنس، دارای قیمت های متفاوتی است. قبل از خرید، می توان مشاوره های لازم را از کارشناسان فعال در زمینه خرید و فروش دریافت نمود. عاملی که در فروش بالا و حداکثر سوددهی نقش دارد، کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.