موزه ای که فقط در آن از یک ساعت ایستاده جدید و شیک نگهداری می شود

ساعت 9 فوتی پدربزرگ که قیمت ساعت ایستاده جدید و شیک آن گران است و در طبقه اول کتابخانه لینکلن قرار دارد در سال 1936 توسط بیوه رئیس سابق مدرسه اسپرینگفیلد J.H. به کتابخانه داده شد. کالینز

کالینز، با توجه به یک نشانک موجود در کتابخانه که تاریخچه کوتاهی از ساعت را نشان می‌دهد، «به اهمیت کتابخانه‌ها معتقد بود». این نشانک می‌گوید کالینز همچنین «سرگرمی» همیشه به موقع بودن را داشت، «بنابراین ساعت یک انتخاب طبیعی برای نشان دادن قدردانی از خدمات او بود».

با این حال، جای تعجب نیست که در اسپرینگفیلد، ساعت پیشینه سیاسی دارد.

کالینز در سال 1880 شغل خود را به عنوان ناظر مدارس در کانتون، مونیخ، ترک کرد تا به سیستم مدرسه اسپرینگفیلد بپیوندد. او از سال 1880 تا 1883 مدیر مدرسه پالمر و سپس دبیرستان اسپرینگفیلد بود. هیئت مدرسه اسپرینگفیلد در 13 ژوئن 1888 او را به عنوان سرپرست مدرسه معرفی کرد.

کالینز در زمان سرپرستی بر ساخت دبیرستان مرکزی در خیابان آدامز 301 نظارت داشت (توجه: آدرس تصحیح شده است.) او در سال 1905 گفت که برای نزدیک به 1200 فارغ التحصیل مدرک امضا کرده است.

ساعت

همچنین، طبق آگهی ترحیم خود، کالینز در سال 1890 «روش اعطای دیپلم به فارغ التحصیلان کلاس هشتم را آغاز کرد. این نوآوری نظراتی را از سراسر ایالات متحده برانگیخت.

کالینز در گزارش سالانه خود برای سال 1889، که در مجله ایالتی ایلینویز گزارش شد، گفت که هم دیپلم جدید و هم دیپلم کلاس هشتم از نیاز روزافزون به کارگران با تحصیلات بهتر الهام گرفته شده است. کالینز در این گزارش گفت، به ویژه، راه‌آهن واباش سیاست جدیدی داشت که شاگردان را ملزم می‌کرد که حداقل دوره دبیرستان را گذرانده باشند.

پروفسور کالینز به تأثیر این دستور اشاره کرد که قبلاً در مدارس شهر ما احساس شده است. پسرانی که مدرسه را رها کرده بودند بازگشته اند و دیگرانی که انتظار داشتند در پایان سال متوقف شوند، تصمیم گرفتند دوره گرامر را تکمیل کنند.

شورای آموزشی برای دانش‌آموزانی که کار کلاس هشتم را به پایان می‌رسانند گواهینامه‌ها یا دیپلم‌های زیبایی دارد و از این پس این گواهی‌ها در پایان سال تحصیلی به دانش‌آموزانی که حق دریافت آن‌ها را دارند… با تمرین‌های مناسب تحویل داده می‌شود.

در آگهی ترحیم کالینز یک خط دیگر در مورد فلسفه آموزشی او اضافه کرد: “او به “محافظت از میله” اعتقاد داشت و این نظریه را عملی کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.