نوار تیپ ایرانی موجود در بازار

نوار تیپ ایرانی در بازار از کیفیت ها و مدل های گوناگونی برخوردار است که هر کدام دارای قیمت بخصوصی هستند. این نوار تیپ ها به صورت غیرحضوری هم به فروش می رسد که سفارش آنها از این نمایندگی امکان پذیر است و شرایط بسیار خوبی را به همراه دارد. شما می توانید بهترین جنس و جدیدترین نوار تیپ را متناسب با روش آبیاری خود با کمترین قیمت بدست آورید.

نوار تیپ ایرانی موجود در بازار

کیفیت نوار تیپ به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت نوار تیپ به چه عواملی بستگی دارد؟نوار تیپ یکی از وسیله هایست که از آن برای آبیاری استفاده می شود. این نوار بیشتر در آبیاری قطره ای کاربرد دارد.

این محصول در کیفیت های زیادی ارائه می شود و دارای چندین برند می باشد. کیفیت نوار تیپ به عوامل زیر بستگی دارد که به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

  • جنس مواد اولیه در هنگام تولید
  • ضخامت نوار تیپ
  • وزن نوار تیپ
  • مدل و برند آن

همه اینها به تنهایی می توانند در کیفیت یک نوار تیپ تاثیر گذار باشند و باعث تنوع در آنها شوند که این امر برای مشتری بهتر خواهد بود.

مدل نوار تیپ ها متفاوت است و به صورت حلقه شده و بلند تولید می شود که مشتری آن را با توجه به کاربردش انتخاب می کند.

هر چه این نوار ضخامت بیشتری داشته باشد از دوام بالاتری برخوردار است و می توان چندین سال از آن استفاده کرد و حتی برای آبیاری آن را در زیر خاک قرار داد.

امروزه، این نوار برای آبیاری صیفی جات بیشتر استفاده می شود، چون آبیاری آنها به صورت ردیفی است. نوار تیپ هنگام فشار کم آب هم عملکرد بسیار خوبی دارد که نیازی به هزینه های زیاد در زمینه آبیاری نیست.

بازار فروش نوار تیپ ایرانی

بازار فروش نوار تیپ ایرانیبازار فروش نوار تیپ ایرانی این روزها داغ است، چون امروزه، بیشتر آبیاری ها به صورت ردیفی و قطره ای انجام می شود و کشاورزان به دنبال روشی به صرفه تر و آسانتر هستند.

نوار تیپ ایرانی در بیشتر زمین ها کاربرد دارد و می تواند با پستی و بلندی کم هم مورد استفاده قرار گیرد.

اتصالات این نوار قیمت های ارزانی دارد که کشاورز هم می تواند آن را نصب کند و نیازی به مهارت زیاد ندارد.

جنسی که نوار تیپ ایرانی دارد بسیار باکیفیت است که در مقابل هر گونه جلبک و رسوب خراب نمی شود. همچنین، هنگام استفاده از کود و سموم از مقاومت بالایی برخوردار است.

استفاده از نوار تیپ باعث شده که در امر آبیاری صرفه جویی فوق العاده ای صورت گیرد. برای همین، روز به روز بر فروش این محصول افزوده می شود و تولید آن با کیفیت بهتری انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.