نوار تیپ بارانی موجود در بازار

امروزه کشاورزان برای آبیاری زمین های خود از نوار تیپ بارانی استفاده می کنند. از نوار تیپ بارانی معمولا در کشت های فصلی ردیفی مثل گوجه‌ فرنگی، سیب، توت فرنگی، پیاز، خربزه، چغندر قند، هندوانه و… استفاده می شود. همچنین دیگر کاربرد تیپ آبیاری بارانی استفاده از آن در گلخانه ها می باشد.

از ویژگی های تیپ بارانی این است که می توان در اکثر زمین ها و جالیز ها به کار گرفته شود. همچنین در نوار تیپ بارانی به فشار آب زیادی احتیاج نیست و در مزرعه های دارای پستی و بلندی محدود بدون نیاز به تسطیح زمین قابل استفاده می باشد. امروزه این محصول یکی از پر کاربردترین محصولات کشاورزان ایرانی می باشد.

برسی انواع نوار تیپ بارانی

برسی انواع نوار تیپ بارانی

نوار تیپ بارانی انواع مختلفی دارد و می توانید انواع نوار تیپ را در طول سال استفاده کنید.

نوار تیپ پلاکدار

نوار تیپ بارانی پلاکدار یکی از پر استفاده ترین نوار ها در بین کشاورزان ایرانی می باشد، اصلی ترین دلیل استفاده زیاد از آن حل مشکل باز شدن دوخت در هنگام نوار آبیاری درزدار یا داشتن عمری بیشتر نسبت به نوار های درز دار می باشد. البته قیمت این نوع نوار کمی گرانتر نسبت به دیگر نوار ها می باشد.

نوار تیپ درزدار

یک‌ نوع دیگر از تیپ ها، نوار تیپ درزدار می باشد که در بازار ایران به نوار بغل دوخت معروف است. این نوار ها در ایران سابقه زیادی دارند. قیمت نوار تیپ درزدار نسبت به دیگر تیپ ها ارزان تر است.

ثبت سفارش نوار تیپ

ثبت سفارش نوار تیپ بارانی

امروزه مشتریان زیادی اقدام به خرید این محصول می کنند، چرا که این محصول مزایای بسیار زیادی دارد که عبارتند از:

  • نصب آسان و سریع
  • حمل و نقل راحت
  • جنس پلیمری بسیار با کیفیت
  • قابلیت نصب بر روی خاک
  • افزایش بازدهی محصول
  • جلوگیری از رشد علف های هرز

این ویژگی باعث می شود بازار این محصول بسیار پررونق باشد و هر روزه سفارش های زیادی برای خرید نوار تیپ ثبت می شود اما نکته که باید بدانید این است که در خرید این محصول دقت کافی داشته باشید، زیرا کیفیت های مختلف از این محصول در بازار موجود می باشد. در صورت امکان در هنگام خرید از فردی با تجربه و یا متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا با توجه به میزان هزینه بهترین کیفیت ممکن را خریداری بکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.