نوار تیپ بدون درز در بازار صادراتی

نوار تیپ بدون درز در بازار صادراتی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است‌. نوع بدون درز این محصول می تواند طول عمر مصرفی محصول را افزایش داده و کارایی موثری را داشته باشد. این محصول در قیمت های مختلفی ارایه می شود که بستگی به کیفیت و برند تولیدی دارد.

خرید این محصول از مراکز فروش معتبر همراه با ضمانت صورت می گیرد. نوار تیپ ها به صورت رولی در متراژهای مختلف عرضه می گردند که خریدار با توجه به نیاز خود می تواند تهیه کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نوار تیپ بدون درز در بازار صادراتی

استفاده از نوار تیپ بدون درز چه مزیتی دارد؟

استفاده از نوار تیپ بدون درز چه مزیتی دارد؟

امروزه نوع آبیاری و صرفه جویی در مصرف آب برای کشاورزان و باغداران از دغدغه های مهم می باشد بنابراین استفاده از ابیاری قطره ای می تواند بهترین گزینه برای این امر باشد. این امر توسط نوار تیپ های بدون درز صورت می گیرد.

اما استفاده از نوار تیپ بدون درز چه مزیتی دارد؟ این محصول به صورت لوله‌ای تولید می شود و هیچ گونه درزی ندارد بنابراین می توان اطمینانی از جهت عدم‌ پارگی درز محصول را در هنگام مصرف داشت. در مناطق پرفشار، آب با فشار بیشتری به داخل نوار تیپ ها جریان دارد که در نوع بدون درز با خاصیت کشسانی محصول به هیچ عنوان دچار پارگی با افزایشی قطر منافذ خود نمی شود. در مناطق کشاورزی با مساحت بزرگ باید فشار آب بیشتر باشد.

در روی این نوار عموما در فواصل معینی منافذی وجود دارد که با دستگاه های مخصوصی پس از تولید بر روی آنها ایجاد شده است. این منافذ عموما آب را به صورت قطره‌ای در درجات فشار کم تا زیاد به بیرون هدایت می کند. تنظیم درجه فشار ابیاری عموما توسط کشاورز و باغبان به صورت دستی صورت می گیرد.

استفاده از نوار تیپ آبیاری در کاهش هزینه مصرفی آب بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند صرفه اقتصادی بسیار خوبی برای خود خریدار و منابع آبی ایجاد نماید.

میزان صادرات نوار تیپ بدون درز در ایران

میزان صادرات نوار تیپ بدون درز در ایران

تولید کنندگان برند برتر این محصول عموما به تولید محصولات صادراتی در درجه کیفیت عالی و بی نظیر مبادرت دارند. این محصولات از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تولید شده و از تجهیزات پیشرفته برای ساخت استفاده می شود. تجهیزات مزبور عموما وارداتی بوده و از کشورهای خارجی به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وارد می شوند.

میزان صادرات نوار تیپ بدون درز در ایران سالانه افزایش داشته و کشورهای واردکننده تقاضای خود را به علت کیفیت مناسب این محصول افزایش می دهند. صادرات این محصول بیشتر به کشورهای همسایه مانند عراق صورت می گیرد. این محصول به صورت زمینی و در بسته بندی های ویژه ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.