نوار تیپ زیرسطحی با قیمت باور نکردنی

نوار تیپ زیرسطحی یکی از تجهیزاتی است که برای آبیاری گیاهان با روش قطره ای استفاده می شود. کیفیت و قیمت باور نکردنی و استثنایی این محصول در نمایشگاه فروش نوار تیپ از جمله مواردی هستند که قصد داریم درباره آن ‌ها صحبت نماییم. اگر می خواهید درباره این وسیله بیشتر بدانید پس با ما همراه شوید.

نوار تیپ زیرسطحی با قیمت باور نکردنی

کیفیت نوار تیپ بسته در چیست؟

کیفیت نوار تیپ بسته در چیست؟ سوالی که ممکن است در اینجا مطرح شود این است که کیفیت نوار تیپ به چه عواملی بستگی دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که عوامل بسیار زیادی هستند که بر روی کیفیت این شیلنگ های آبیاری موثر می باشند. عدم گرفتگی قطره چکان ها، مقاوم بودن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و عمر طولانی از زمره مسائلی می باشند که در هنگام طراحی آن ها باید در نظر گرفته شوند.
به طور کلی می توان بیان داشت که فاصله بین نازل ها، قطر سوراخ ها، تعداد خروجی ها و جنس نوار تعیین کننده کیفیت نوار های تیپ موجود در بازار هستند.

همیشه از دیرباز استفاده بهینه از آب برای آبیاری محصولات کشاورزی یکی از مهم ترین دغدغه های اصلی بشر بوده است. امروزه با گسترش فناوری های کشاورزی و به ویژه علم مهندسی آب، استفاده از تجهیزات جدید برای افزایش راندمان آبیاری و کاهش تلفات آب گسترش یافته است. آبیاری نواری نیز یکی از روش هایی است که در سال های اخیر برای صرفه جویی در مصرف آب توسط متخصصان این علم طراحی شده است.

آبیاری نواری به دو صورت روی سطح بستر و در زیر سطح آن و در بین ردیف های کشت قابل اجرا می باشد.
نواری که برای این سبک آبیاری استفاده می شود از جنس پلی اتیلن است که معمولاً نرم و انعطاف پذیر بوده و از ضخامت های مختلف نیز برخوردار می باشد. برای آبیاری گیاهان سوراخ هایی بر روی این نوار تعبیه می شوند و یا قطره چکان هایی بر روی خطوط و با فاصله مساوی بر اساس نوع گیاه بر روی آن ها جایگذاری می شوند.

نمایشگاه فروش نوار تیپ زیرسطحی

نمایشگاه فروش نوار تیپ زیرسطحی شما می توانید مرغوب ترین انواع نوار تیپ زیرسطحی را در حجم زیاد و با قیمت های بسیار مناسب از نمایشگاه فروش این محصولات تهیه نمایید.

خرید کالا ها از فروشگاه معتبر و به صورت عمده سبب می شود که شما محصولات اورجینال را با قیمت کارخانه یه دست آورید.

اگر می خواهید درباره قیمت نوار تیپ زیر سطحی، نحوه ارسال محصولات، تضمین خرید و خدمات پس از فروش اطلاعات کسب نمایید، اطفاً با کارشناسان مجرب ما در این مجموعه تماس برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.