نوار تیپ ساده در بازار جهانی

در حال حاضر بهترین وسیله کشاورزی پر مصرف باغبانان و کمک به کم مصرف شدن آّب ، نوار تیپ است. نوار تیپ ساده و لوازم آبیاری با فشار کم و انتقال قطرات آب به ریشه محصولات خاکی از جمله هویج ، ذرت و کاهو ، آب را به اندازه مورد نیاز گیاه رسانده و از مصرف بی رویه آب جلوگیری کرد.

نوار تیپ ساده در بازار جهانی

شناسایی کاربرد های نوار تیپ ساده

شناسایی کاربرد های نوار تیپ ساده یکی از جدیدترین ابزار مورد نیاز هر کشاورزی ، نوار تیپ بوده است . این وسیله با اندازه طول های مختلف بر روی زمین نصب کرده و به دو حالت آب بیاری صورت می گیرد.

یکی از آنها قطره چکان هایی داشته و اسم آن به نوار تیپ پلاک دار مشهور است  .

همچنین نوارت تیپ زیپی ، در بدنه خود قسمت بلندی به حالت زیپ داشته و در هنگام فشار آب ، این لبه ها باعث حرکت آب و خروج آن از قسمت های کناری به طرف بیرون می شوند ، این نوع نوار به نوار تیپ درز دار مشهور می باشد.

تهیه کنندگان نوار آبیاری ، برای اندازه گیری آن از ضخامت و اندازه طول آن استفاده می کنند.

 

  • نوار تیپ قطره ای چه خصوصیاتی دارد

می توان سبک بودن نوار های تیپ و راحتی و سریع بودن نصب و استفاده از آن را جزء ویژگی های آن قرار داد .

شما می توانید پس از خرید این محصول ، به راحتی آن را بر روی زمین کشاورزی نصب کرده و یا برای انتقال آن راحتی را احساس کنید .

سرعت کم آن باعث شده تا با تنظیم آن از رشد بی رویه گیاه های نا مناسب و یا علف های هرز رشد بسیار کمی داشته باشند و همچنین گیاهان کاشته شده بازدهی بهتری داشته و بهتر از گیاهان قبلی شما باشند .

در هنگام سم پاشی های گیاهان و یا برخورد کود و مواد شیمیایی با این نوار ، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد .

تجارت جهانی نوار تیپ ساده

تجارت جهانی نوار تیپ ساده این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین امکانات روز توانسته با تولیدات نوار تیپ ساده در سراسر ایران رونق بسیاری داشته و در کمک به باغبانان کمک بسزایی داشته باشد . همچنین آبپاش آبیاری تولیدات این نوع محصول به کشور های همسایه صادرات بسیار خوبی داشته و شرکت آسو نوار تیپ توانسته کمک زیادی در صنعت ایران داشته باشد . یکی از مزایای این فروشگاه این است که شما تنها با مراجعه به سایت ( آسو نوار تیپ ) مراجعه کرده و برای دریافت راهنمایی خدمات شرکت با پشتیبانی تماس بگیرید . و یا فرم مورد نیاز را پر کرده و برای تماس کارشناسان پشتیبانی منتظر باشید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.