نوار تیپ سنندج موجود در بازار جهانی

اگر می خواهید مطالب مفیدی را در مورد نوار تیپ سنندج موجود در سطح بازار جهانی را داشته باشید ، مطالبی که در پایین برای شما آورده ایم می تواند کمک قابل توجهی را به شما برای افزایش اطلاعاتتان در این خصوص داشته باشد .

نوار تیپ سنندج موجود در بازار جهانی

موارد کارایی نوار تیپ سنندج

موارد کارایی نوار تیپ سنندج از کارایی نوار تیپ سنندج در صنعت کشاورزی می توان استفاده از آن به عنوان آبیاری کشت فصلی و ردیفی اشاره نمود : کشت محصولات جالیزی و تره بار نظیر : هندوانه ، خربزه ، خیار ، سیب زمینی ، هویج ، گوجه فرنگی ، بادمجان ، کدو …

از آنجایی که این نوار به علت اینکه به فشار آب زیاد برای استفاده در مزارعی که پستی و بلندی دارند نیازی ندارد ، از آن برای کشت های متراکم و ردیفی هم می توان مناسب برای استفاده باشد .

در ادامه به موارد دیگری که از این نوار برای آبیاری استفاده می شود می پردازیم :

  • برای آبیاری قطره ای بر روی سطحی و کم سطحی با عمق کم
  • آبیاری سطحی عمیق 
  • آبیاری صیفی جات
  • آبیاری گیاهان ردیفی
  • آبیاری علوفه

با توجه به مواردی که از آن در بالا اشاره شد از این نوار پر کاربرد می توان تقریبا در اکثر زمین ها و جالیز ها مورد استفاده قرار بگیرد که از این لحاظ بسیار مفید و پر استفاده می باشد .

مشخصات فروش نوار تیپ سنندج

مشخصات فروش نوار تیپ سنندج نوار تیپ دارای جنس پلی اتیلن و بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد ؛ به صورتی که پس از اتمام آبیاری ، خالی می شود و به صورت مسطح در می آید.

همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که ضخامت این نوار  نازک (بین 0.1 تا 0.6 میلیمتر) می باشد ، همچنین نوع ضخیم تر آن هم موجود می باشد که برای آبیاری زیر سطحی انواع گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد .

مورد دیگری که می خواهم به آن بپردازم فاصله ای هست که بین قطره چکان های این نوار وجود دارند ؛ که فاصله آنها نیز متفاوت بوده و چیزی حدود 10 تا 30 سانتی متر می باشد .

پر مصرف ترین از این نوع نوار که برای اساس فاصله ی قطره چکان نیز ، نوار هایی هستند که فاصله میان قطره چکان های آنها چیزی بین 20 تا 30 سانتی متر می باشد .

این نوار ها بصورت کلاف هایی هستند که طول چند صد متری دارا می باشند ؛ کلاف آنها بطور معمول طولی به اندازه 1000 تا 3000 متر را دارند .

مواردی که در بالا به آنها پرداختیم مشخصاتی از نوار تیپ سنندج می باشد که می تواند به ما برای فروش نوار تیپ کمک بسیار زیادی کند .

پس امیدوارم که این مطلب برایتان بسیار مفید و کاربردی باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.