نوار تیپ شهرکرد با مناسبترین قیمت

نوار تیپ یکی از تجهیزات آبیاری قطره‌ای می باشد که بیشترین کاربرد را برای کشت‌های ردیفی دارد. نوار تیپ شهرکرد یکی از با کیفیت ترین محصولات می باشد که این مجموعه این محصول را به صورت عمده و با کیفیت عالی عرضه می کند.

این نوار یک نوار پلیمری می باشد که بسیار نرم است و هنگامی که آب وارد آن می شود حجم آن زیاد و پر می شود و زمانی که آب قطع شود دوباره به حالت مسطح اولیه باز می گردد.

همچنین بر روی نوار تیپ با فاصله های معین محل هایی برای خروج آب تعیین شده است.

نوار تیپ شهرکرد با مناسبترین قیمت

نوار تیپ با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

نوار تیپ با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ نوار تیپ با کیفیت از بهترین پلی اتیلن ساخته شده و معمولاً هر کلاف آن از ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ متر می باشد. این محصول بسیار نرم و انعطاف پذیر است.

قطره های آب از طریق دریپرهای تعبیه شده که نام دیگر آنها پلاک می باشد بر روی نوار تیپ پلاک دار خارج می شود.

فاصله بین قطره چکان ها معمولاً بین ۱۰ تا ۶۰ سانتیمتر متغیر می باشد. پر مصرف ترین نوار  تیپ که امروزه حجم فروش بالایی را دارند با کیفیت ترین آنها هستند که معمولا فاصله قطره چکان ها ۲۰ و ۳۰ سانتیمتر هستند.

ضخامت دیواره های آن متفاوت متر می باشد که بسیار نازک هستند. از نوار تیپ نازک برای آبیاری قطره ای و از نوار تیپ ضخیم برای آبیاری زیرسطحی انواع گیاهان استفاده می شود.

عامل فروش نوار تیپ شهرکرد

عامل فروش نوار تیپ شهرکرد این مجموعه به عنوان عامل فروش نوار تیپ شهرکرد این محصول پر فروش را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای خریداران ارائه می کند. فروش عمده نوار تیپ شهرکرد به صورت های مختلف و با مناسب ترین قیمت ها انجام می گیرد.

خریداران عزیز که در شهرهای مختلف سکونت دارند می توانند آن را با ارزان ترین قیمت ممکن از طریق همین سایت خریداری نمایند.

قیمت نوار تیپ شهرکرد بر اساس عوامل مختلفی از جمله اندازه و وزن تعیین می شود. لیست قیمت نوار تیپ با کیفیت را در سایزهای مختلف می توان از طریق سایت های معتبر استعلام گرفت.

اگر این محصولات به صورت عمده خریداری شوند شامل تخفیفات ویژه ای می شوند که می توان آن را از طریق این مرکز سفارش و خریداری نمود. فروش نوار تیپ شهرکرد و لوازم آبیاری تحت فشار توسط این مجموعه به صورت عمده با کیفیت عالی و قیمت پایین صورت می گیرد.

لازم به ذکر است بدانید استفاده از این محصول با کیفیت در کشت های متراکم موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود. ضمن اینکه استفاده از این محصول بازدهی محصولات کشاورزی را افزایش  می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.