نوار تیپ مه پاش ارزان در بازار روز

امروزه برای  کاهش دما  و آبیاری  مراکز خاص روش های متفاوتی وجود دارد یکی از کاربردی ترین روش ها که این روز ها بسیار پر طرفدار است، استفاده از  نوار تیپ مه پاش  است.

نوار تیپ مه پاش ارزان در بازار روز

بررسی کاربرد نوار تیپ مه پاش

بررسی کاربرد نوار تیپ مه پاشاز پر کاربرد ترین تجهیزات آبیاری که در زمینه های مختلف نیز کاربرد دارد، می توان به  نوار تیپ مه پاش  اشاره کرد، از کاربرد های این نوع  نوار تیپ  می توان به استفاده از آن برای کاهش دمای محیط هایی همچون  گلخانه، مرغ داری، گاو داری و … اشاره کرد .

مه پاش  یا به زبان ساده تر  پور کننده ی آب  به دلیل کاربرد های متنوع و بسیار متفاوتش در صنایع مختلف در سال های اخیر طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، در این مقاله با کاربرد  نوار تیپ مه پاش  بیشتر آشنا می شویم.

نوار مه پاش  در  رستوران ها  و  کافی شاپ ها :

امروزه با افزایش  رستوران ها و کافی شاپ ها  در سطح شهر ها و رقابت برای جلب مشتری پیشتر، باعث به کار گیری ایده های خلاقانه توسط گردانندگان این مجموعه ها شده است، یکی از ایده های موفق نصب  مه پاش  در محیطی است که مشتریان آن جا می نشینند، این کار در فصل تابستان باعث ایجاد محیطی  مطبوع  و  خنک تر  نسبت به فضای بیرون می شود، و مشتری های احساس راحتی بیشتری می کنند، همین کار ساده می تواند باعث رونق کسب و کار و جذب مشتری بیشتر شود.

نوار مه پاش در گلخانه ها : 

نوار مه پاش در گلخانه ها بسیار وسیله ی  کاربردی  و  مفیدی  بوده، و صاحبان گلخانه ها می توانند از آن برای پایین آوردن دمای گل خانه و آبیاری دقیق گیاهان کاشته شده استفاده کنند، و با استفاده از تایمر های مخصوص می توان دقت آبیاری را تا حد چشم گیری افزایش داد.

مه پاش در گاو داری :

با گذشت زمان و پیشرفت صنعت متخصصان در امر  پروش گاو  به نکته مهمی پی بردند، و آن این است که با کاهش دادن دما و ایجاد هوای مطبوع و خنک  گاو ها می توانند شیر بیشتری تولید کنند، به همین منظور از  مه پاش  در صنعت گاو داری نیز استفاده زیادی می شود، از مه پاش در گاو داری ها هم برای  کاهش دما  و هم برای  سم پاشی  و جلوگیری از  بیمار شدن گاو  ها استفاده می شود. 

لازم به ذکر است که با نصب  نازل های خنک کننده  در گاو داری ها مرگ و میر گوساله های تازه به دنیا امده نیز کاهش یافته است.

از کاربرد های دیگر مه پاش می توان به استفاده از آن در  سالن های پرورش قارچ، تالار ها، استخر ها، صنایع نساجی و…. اشاره کرد.

مرکز پخش نوار تیپ مه پاش

مرکز پخش نوار تیپ مه پاش

برای سفارش  نوار تیپ مه پاش  و انواع تجهیزات آبیاری می توانید به سایت  www.asonavartape.com مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.