نوار تیپ میانه موجود در بازار جهانی

آبیاری قطره ای روش نوینی است که با کمترین میزان مصرف آب شروع به سیراب کردن گیاهان می کند.

برای به انجام رساندن این تئوری نیاز به یک لوله باریک به نام نوار تیپ میانه است که نواری باریک و تو خالی بوده و دارای منافذ خروج آب در فاصله های منظم است و در کنار گیاهان قرار می گیرد، و با باز کردن شیر آبی که در مسیر ورودی این نوار قرار دارد آب به صورت مساوی بین همه‌ی منافذ تقسیم می شود.

نوار تیپ میانه موجود در بازار جهانی

بررسی کیفیت نوار تیپ میانه

بررسی کیفیت نوار تیپ میانهنوار تیپ یک نوار باریک است که در حالت عادی به صورت ورقه ای روی هم خوابیده است و انعطاف بالایی داشته و وقت از آب پر می شود حالت خوابیدگی آن از بین رفته و حجم می گیرد و وقتی که آبیاری تمام می شود دوباره به حالت اول خود باز می گردد.

چون این نوار در فضای باز قرار دارد و برای آبیاری گیاهان استفاده می شود باید کیفیت محصول به گونه ای باشد که در برابر تابش نور خورشید انسجام خود را از دست ندهد و شروع به پوسیده شدن نکند و همچنین ضخامت و وزن این نوار روی کیفیت آن تاثیر گذار است و نباید وزن بسیار بالا و یا خیلی پایینی داشته باشد.

از مزایای استفاده از این محصول جلوگیری از هدر رفتن آب و وقت شما است چرا که اگر بخواهید به روش سنتی آبیاری گیاهان را انجام دهید علاوه بر مصرف آب زمان زیادی هم لازم دارید تا به همه ی گیاهان آب برسانید اما با استفاده از این نوار و درست قرار دادن آن در زمین خود می توانید با حداقل فشار آب گیاهان خود را به صورت مساوی آبیاری کرده و در مناطقی که شیب دارند هم می توانید از این نوار استفاده کنید.

نمایندگی فروش نوار تیپ میانه

نمایندگی فروش نوار تیپ میانهفروش نوار تیپ با توجه به مساحت زمین شما با هر متراژی صورت می گیرد و قیمت آن با کم و زیاد شدن متراژ نوار و کیفیت و جنس مواد سازنده نوار قابل تغییر است.

همچنین با توجه به وزن و قطر نیز قیمت قابل تغییر است چرا که در نوع نازک آن متریال کمتری به کار رفته و سبکتر است و قیمت پایین تری دارد اما دقت به این نکته هم ضروری است و آن این است که نباید وزن نوار شما خیلی زیاد باشد.

نوار تیپ میانه به علت استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت در ساخت آن می تواند بهترین گزینه برای خرید باشد چرا که با قیمت مناسب یک محصول با کیفیت که دوام بالایی هم دارد را تهیه می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.