هشت پا خوراکی باعث شکستن دندان های یک کوسه شد

طعمه آن شامل گاستروپودها مانند حلزون ها و راب های دریایی است. دوکفه ای، مانند صدف؛ سخت پوستان، مانند خرچنگ و ماهی در عین حال، اختاپوس منبع غذایی ارزشمندی برای بسیاری از مردم در سراسر جهان است و نقش مهمی در حفظ سلامت اکوسیستم های محلی آنها دارد.

برای تکمیل تجربه غذاخوری، هشت پا خوراکی اندام پوشیده از دندان دیگری به نام پاپیلای بزاقی دارد که درست زیر رادولا قرار دارد. اختاپوس خام را معمولاً برش می زنند، به سرعت با نمک و دانه های کنجد مزه دار می کنند و در حالی که پس از مرگ می پیچند خورده می شوند.

آنها اکنون در حال تبدیل شدن به یک نقطه اوج اخلاقی هستند، زیرا محققانی مانند Rosas راه هایی را برای امکان پذیر ساختن کشت تجاری اختاپوس رمزگشایی می کنند و به گفته آنها فشار فزاینده بر جمعیت های وحشی کاهش می یابد.

یک غذای محبوب کره ای وجود دارد که شامل اختاپوس خام آنقدر تازه است که زنده است یا نام «اختاپوس زنده» چنین است.

هشت پا

در حین تحقیق درباره نحوه مراقبت یک مادر اختاپوس از تخم های خود، به طور تصادفی با دستور العمل هایی برای بچه هشت پا مواجه شدم.

در همین حال، اختاپوس هایی که در دریای آزاد شکار می کنند، بیشتر از ماهی ها و همچنین میگوها و دیگر سرپایان تغذیه می کنند.

اختاپوس ها آدمخوارهای جدی هستند، بنابراین یک مارپیچ مرگ برنامه ریزی شده بیولوژیکی می تواند راهی برای جلوگیری از خوردن بچه های مادر توسط مادران باشد.

حدود 300 گونه اختاپوس وجود دارد و آنها در تمام اقیانوس های جهان، از جمله در آب های یخی که قطب جنوب را احاطه کرده اند، یافت می شوند.

اکثر ماهیگیری های اختاپوس وحشی حتی بیشتر از صنایع با استفاده از کشتی های کوچک و تکنیک های سنتی، صنایع دستی هستند. شما می خواهید اختاپوس حیوان خانگی خود را یک بار در روز حدود شش روز در هفته تغذیه کنید تا مطمئن شوید که غذای کافی بدون پرخوری دریافت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.