پاکت کرافت زیپ دار که باعث ریزش ابرو ها می شود

اختراع Basily و Elsayed روش تا کردن الگوی شورون را می توان به صورت یک بلوک مکعبی یا یک بشکه استوانه ای برای ایفای نقش بالشتک درست کرد.

هسته تاشو Chevron Pattern می تواند اندازه و وزن بسته که با پاکت کرافت زیپ دار بسیار متفاوت است را تا حد زیادی کاهش دهد، در منابع و پول سازنده صرفه جویی کند و در حین حمل و نقل متوجه سبکی بسته شود.

از آنجایی که لانه زنبوری سه بعدی کاغذی تا شده را می توان چرخاند، زخمی و خم کرد، می توان از آن به راحتی برای پردازش هر محصول بسته بندی استفاده کرد. محصولات نامنظم و شکننده را می توان با لانه زنبوری کاغذی تاشو سه بعدی پیچیده و در ظروف بسته بندی دیگر قرار داد.

مهمترین ویژگی هسته های لانه زنبوری کاغذی تا شده سه بعدی این است که می توانند مقدار زیادی انرژی را در مقایسه با ساختار لانه زنبوری فعلی برای مقاومت در برابر آسیب و مقاومت در برابر زلزله جذب کنند.

پاکت

علاوه بر این، هسته تا شده سه بعدی می تواند نرخ جذب انرژی در واحد ماده را افزایش دهد و هزینه آن را کاهش دهد.

لانه زنبوری کاغذی به دلیل وزن سبک، حفاظت از محیط زیست، عایق صدا، ضد ضربه و کارایی بالا شهرت دارد و عمدتاً برای ساخت پدهای بالشتک برای جذب ضربه یا لرزش در هنگام حمل و نقل یا بارگیری و تخلیه محصول استفاده می شود.

اشکال ساختاری لانه زنبوری کاغذی عمدتاً شامل شش ضلعی های منظم، شش ضلعی با نوارهای تقویت شده، مستطیل ها، منشورها، اشکال راه راه، مربع، دایره های پراکنده، دایره های نزدیک، مثلث ها و غیره است.

ساختار سنتی لانه زنبوری کاغذی یک شش ضلعی منظم است که با چسب کاغذی چند لایه چسبانده می شود، پس از خشک شدن به قطعات بریده می شود و سپس از هم جدا می شود تا یک ساختار شش ضلعی منظم ایجاد شود.

لانه زنبوری کاغذی شش ضلعی معمولی محصولی کار فشرده است و برای تولید کاملاً خودکار مناسب نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.