پخش عمده نوار تیپ قم

آیا بدنبال خرید عمده نوار تیپ در قم هستید ؟

آیا مرکز فروش نوار تیپ در قم را نمی شناسید ؟

امروزه با کمبود آب کشاورزی به سمت لوازم آبیاری قطره ای رفته و برای اجرای این طرح نوین باید نوار تیپ را به متراژ بالا خریداری نمایید.مجموعه ما یکی از مراکز پخش عمده نوار تیپ قم می باشد که کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسبی دارد.

پخش عمده نوار تیپ قم

شیوه عملکرد نوار تیپ چگونه است؟

شیوه عملکرد نوار تیپ چگونه است؟نوار تیپ امروزه یکی از اجزای جدا نشدنی کشاورزی نوین می باشد.

این ابزار وظیفه آب رسانی قطره ای به ریشه گیاه را به عهده دارد.

نوار تیپها معمولا دارای سوراخهایی در فواصل مشخص می باشند و همچنین آبدهی مشخصی دارند.

یعنی در یک بازه زمانی مشخص مقدار معینی آب به گیاه می رسانند. و به آب مصرفی و خارج شده از سوراخها در بازه زمانی مشخص آبدهی نوار می گویند .

آبدهی و میزان فاصله بین سوراخها از مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد و آن را بر اساس نوع محصول کاشته شده و شیوه کاشت محصول خریداری کنید.

نوار تیپها به دو صورت تولید می شوند :

  • نوار تیپ زیگزاگی
  • نوار تیپ پلاگ دار

متداول ترین نوع نوار تیپ پلاگ دار نوع قطره چکان آن است و رایزر آبیاری منظور از نوار تیپ زیگزاگی یعنی این نوار حاصل دو قطعه است که به صورت زیگزاگی به هم متصل شده اند و در فواصل مشخص سوراخهایی را ایجاد می کنند.

شیوه عملکرد نوار تیپ همانطور که اشاره شد به میزان فواصل و آبدهی آن بستگی دارد ولی یک نکته قابل توجه این است که نوار تیپها را هنگام وصل کردن و را اندازی باید در جهت شیب زمین قرار دهید همچنین زمین کشاورزی نباید ناهموار باشد و حتما باید از قبل آن را به صورت شیب دار آماده کرد زیرا اگر یک قسمت زمین فشار بالا و قسمت دیگر فشار کم داشته باشد باعث می شود نوار تیپها به درستی کار نکنند.

لطفا در هنگام خرید و همچنین استفاده از نوار تیپ به این نکات دقت نمایید.

توزیع نوار تیپ قم به صورت عمده

توزیع نوار تیپ قم به صورت عمدهمجموعه ما هم اکنون در حال توزیع نوار تیپ بصورت عمده به سراسر نقاط کشور می باشد.همچنین این مجموعه نوار تیپ های خود را به کشور های زیادی صادر کرده است.

این صادرات و توزیع نوار تیپ که بسیار زیاد می باشد به دلیل کیفیت بالای محصول تولیدی این مجموعه می باشد و به همین علت طرفداران بسیار و استقبال کنندگان زیادی دارد.

تاجران عزیزی که قصد خرید این محصول را از این مجموعه دارند و می خواهند نوار تیپ را به قیمت ارزانی بخرند کافی است که با مشاورین مجموعه تماس بگیرند و سفارشات خود را ثبت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.