چسب آهن رازی باعث آتش سوزی بزرگی در کارخانه ها شد

برای اتصال برتر فلزات،از  چسب آهن رازی قابل اعتماد و سریع است. استفاده از آن قوی و ساده است. مقاوم در برابر آب و هوا و رطوبت، در عرض چند ثانیه تنظیم می شود، نیازی به بستن ندارد و به راحتی اعمال می شود.

چسب زدن به فلز بدون ابزار مناسب می تواند کثیف باشد. برای آسان کردن چسباندن فلز، Loctite Super Glue ULTRA Liquid Control مجهز به اپلیکاتور کنترل Loctite است.

این طرح اختراع شده با فشار جانبی اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر محل قرارگیری و حجم چسب انجام شود و در نتیجه یک کاربرد تمیز و دقیق ایجاد شود.

همراه با عملکرد عالی Loctite Super Glue ULTRA Liquid Control و مقاومت قدرتمند در برابر رطوبت، مواد شیمیایی و سرما، بهترین چسب فلزی برای ساده کردن چسباندن پیچیده است.

چسب

گزینه دیگر برای چسباندن فلز Loctite Epoxy Weld Bonding Compound است. یک جایگزین مناسب برای جوشکاری، قوی ترین راه حل برای اتصال بیشتر فلزات از جمله آهن، فولاد، آلومینیوم، برنج، مس و اسپند است.

پس از پخت، در برابر حرارت و رطوبت از جمله آب، سوخت، روغن، ضد یخ و مایعات مغازه مقاوم است. جمع نمی شود و به راحتی می توان سمباده زد یا رنگ کرد.

Loctite Epoxy Weld Bonding Compound کارهایی مانند تعمیر ماشین های چمن زنی یا محکم کردن پیچ های فلزی را آسان می کند.

عوامل محیطی، مانند رطوبت و گرما، می توانند بر نحوه پیوندهای فلزی تأثیر بگذارند. به دنبال چسب های مقاوم در برابر آب و هوا مانند Loctite Weld باشید. چسباندن فلز ساده است و فقط به چند مرحله نیاز دارد و البته چسب فلزی مناسب.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.