ژل رویال خوراکی باعث جاودانگی افراد خواهد شد

لسیتین موجود در ژل رویال خوراکی برای کاهش کلسترول، بهبود عملکرد کبد و هضم سالم مفید است. علاوه بر این، پروتئین، مواد معدنی و ویتامین موجود در آن باعث افزایش سرعت متابولیسم می شود. همه این عملکردها با هم باعث کاهش وزن اضافی می شوند.

کسانی که به محصولات زنبور عسل مانند عسل، گرده زنبور و ژل رویال حساسیت دارند باید از مصرف آن خودداری کنند.

هر کسی که از داروهای رقیق کننده خون یا داروهای قلب استفاده می کند باید قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کند.

اطلاعات ارائه شده در Macrolibrarsi.it توسط Golden Books Srl ماهیت کلی و فقط برای اهداف اطلاعاتی است و به هیچ وجه نمی تواند جایگزین توصیه های یک پزشک واجد شرایط (یعنی فارغ التحصیل پزشکی واجد شرایط برای انجام این حرفه) یا در موارد خاص شود.

سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی (دندانپزشکان، پرستاران، داروسازان، فیزیوتراپیست ها و غیره).

ژل

مفاهیم و هرگونه اطلاعات در مورد روش‌های پزشکی، دوزها و/یا توضیحات داروها یا محصولات برای استفاده موجود در متون پیشنهادی و مقالات منتشر شده صرفاً برای اهداف توضیحی است و اجازه کسب مهارت‌ها و تجربه‌های دستی ضروری برای استفاده یا استفاده از آنها را نمی‌دهد.

ژل رویال ماده ای ژلاتینی است که توسط زنبورهای عسل ترشح می شود.

بدون شک غذای معجزه آسایی است، حداقل برای زنبورها. در واقع، به لطف امتیاز تغذیه با ژل رویال، یک لارو معمولی می تواند ملکه کندو شود: بزرگتر، قوی تر، عمر طولانی تر.

اگرچه ژل رویال اثرات معجزه آسایی مشابهی در انسان ندارد، اما از مصر باستان به عنوان یک درمان دارویی استفاده می شده است.

ارسطو (384-322 قبل از میلاد) که اولین کسی بود که نقش آن را در کندو کشف کرد، مناسب دانست که آن را همراه با عسل 1 و 2 برای صبحانه به شاگردانش بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.