کارخانجات تولید نوار تیپ های آبیاری

نوار تیپ های آبیاری یکی از لوازم ضروری جهت آبیاری قطره ای زمین های کشاورزی است. نوار تیپ، برای محصولاتی که به شکل ردیفی کاشت می شوند، استفاده فراوانی دارد. در کشاورزی، جهت آبیاری گیاهان زراعی، مثل گندم، ذرت و حبوبات و همچنین گیاهان ردیفی، مانند گل کلم، کاهو، پنبه و فلفل، تجهیز آبیاری باید به اندازه کافی نزدیک گیاه باشد، تا آب به راحتی به ریشه گیاه برسد.

در فرآیند آبیاری نوار تیپ، آب در نزدیکی محل رشد گیاه به زمین داده می شود، تا سطح کمتری از خاک خیس شود. در این صورت، از میزان هدر رفت بالای آب جلوگیری می شود.

یکی از روش های ابیاری که موجب کاهش هزینه آب مصرفی در آبیاری می شود سیستم آبیاری هیدروپونیک می باشد که کمک زیادی به کاهش هزینه آبیاری شما می کند.

کارخانجات نوار تیپ های آبیاری، بر اساس استاندارد های کیفی و مرغوبیت بالا، اقدام به تولید این محصول با اهمیت می کند. نوار تیپ ها، در تنوع زیادی، از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها یا درزها تولید می گردند.

کارخانجات تولید نوار تیپ بانه

کارایی نوار تیپ های آبیاری

کارایی نوار تیپ بانه در شرح دهیدنوار تیپ های آبیاری به دو دسته درز دار و پلاک دار تولید و عرضه می شود. نوار تیپ پلاک دار دارای قطره چکان است ولی نوار تیپ درز دار قطره چکان ندارد. در نوار تیپ درز دار، به جای قطره چکان، از مسیری به شکل زیپ مانند استفاده شده است، که فشار آب را می شکند و قطره ها از طریق درزها به پای گیاه می رسد.

استفاده از نوار تیپ های آبیاری کارایی و مزیت های زیادی دارد. نصب آن ها آسان و با سرعت عمل زیادی همراه است. در هنگام خرید، این محصول به شکل رولی است، اما به دلیل سبکی وزن، به راحتی قابل حمل می باشد.

یکی از ویژگی های مهم نوار تیپ ها این است، که در انواع زمین های کشاورزی با پستی و بلندی زیاد قابل اجرا هستند.

بدون نیاز به اینکه زمین مسطح شود. از نوعی پلیمر مخصوص در ساخت این محصول استفاده شده است، که رسوبات و جلبک های به روی آن نمی چسبند.

در برابر اشعه های مضر خورشید، کودها و سموم شیمیایی و مواد دفع آفات بسیار مقاوم هستند.

به دلیل کارایی نوار تیپ ها، در میزان آب مصرفی صرفه جویی قابل ملاحظه ای به عمل می آید و به راندمان تولید و بازدهی محصولات کشاورزی کمک می کند.

برای بکارگیری نوار تیپ، نیاز به فشار بالای آب نیست.

فروش ویژه نوار تیپ بانه

فروش ویژه نوار تیپ بانه

امروزه استفاده از نوار تیپ های آبیاری و دستگاه هوشمند آبیاری قطره ای و کارایی بالای آن، مورد توجه بسیاری از متخصصان و مهندسان کشاورزی است.

با توجه به کیفیت و پلیمر استفاده شده در ساخت، دارای قیمت های متفاوتی است. فروش ویژه نوار تیپ بانه به صورت عمده مزایای بسیاری دارد. از جمله قیمت نهایی مناسب تمام می شود و بسیار مقرون بصرفه تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.