کاغذ در کرج باعث تصادف شدید یک پیکان و کامیون شد

کاغذ در خطوط پارگی نازک تر است. به دلیل سرعت های مختلف تغذیه، کاغذ مرطوب همچنان در جایی که نازک ترین در دستگاه است پاره می شود.

دستگاه فرم گرد Hahnemühle نه تنها ورق، بلکه رول کاغذ در کرج نیز تولید می کند. کاغذ دست ساز از رول ها بریده شده و به بلوک هایی برای نقاشی در قالب های مختلف Beaux-Arts تبدیل می شود.

با سرعت 4 تا 15 متر در دقیقه، دستگاه نسبتا کند است. این روش تولید سنتی با هویت تولیدی، کیفیت بی عیب و نقص را تضمین می کند.

دستگاه گرد به دست آوردن گرماهای بین 80 تا 600 گرم در متر مربع، یعنی کاغذهای هنرهای زیبا از بسیار ریز تا بسیار مقاوم: از کاغذ سبک انگرس تا تکیه گاه سفت و سخت برای آبرنگ های لئوناردو را ممکن می سازد.

کاغذ

این کاغذها روی دستگاه صفحه بلند ما متولد می شوند. این فرآیند ساخت این ویژگی را دارد که تمام الیاف در جهت حرکت ماشین رسوب می‌کنند. رفتار جوهرهای آبرنگ روی این کاغذ قابل پیش بینی و قابل کنترل است.

قسمت مرکزی دستگاه یک غربال پلاستیکی صاف، دوار و بی پایان است. مخلوطی از آب چشمه و الیاف کاغذ به طور مساوی توزیع شده است. آب از الک عبور می کند، الیاف کاغذ در جهت حرکت دستگاه ته نشین می شوند و به شکل کاغذ در می آیند.

با این دستگاه، نمدها حمل و نقل بیشتر به دستگاه را نیز تضمین می کنند. نوار کاغذ بین دو نمد قرار می گیرد که روی غلتک هایی که با بخار گرم می شوند قرار می گیرد.

به این ترتیب خشک شده و رول می شود. نمد Hahnemühle – ساخته شده از پشم یا ترکیبی مصنوعی و پشم به سطوح کاغذها بافت منحصر به فرد خود را می بخشد. بنابراین می توانید مطمئن باشید که کاغذ مورد علاقه شما همیشه همان خواص را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.